MSI GL65 Leopard alınır mı?

Bütçe
12.000
HP Pavilion 15-EC1004NT AMD Ryzen 5 4600H 8 GB 512 GB SSD GTX 1650 Ti FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 1U6a9EA.
HP Pavilion 15-EC1004NT AMD Ryzen 5 4600H 8GB 512GB SSD GTX Fiyatı
Konu sahibi arkadaş kusura bakmasın da hocama sormam lazım bu laptopu alsammı bir sıkıntı yaşar mıyım işlemci ekran kartı SSD RAM yetiyor tek sıkıntısı ekranı 60Hz oyunlarda biraz sıkıntı çıkarır ama çok oyun oynancagını düşünmüyorum ben kullanmıyacağım. Acaba filmlerde Photoshop gibi programlarda ekran hızı olarak çok kötü etkisi olur mu? En uygunu bu PC çok para vermek istemiyorum.

Ne kusuru hocam keyfine bak 😁

Evet hocam 14000 idi sanırsam geçen ay 2070 Super'li gl65.

Hocam vallahi sana ne önersem bilemedim. Çok kurak bir dönemdeyiz.

Galiba kendime 23 ekran alıp keyfime bakacağım bu ne arkadaş bir tane laptop alamadım 😂

Screenshot_2021-03-31-00-28-56-878_com.android.chrome.jpg

Hocam GL75 için böyle yazıyor. Eski linklere gidince otomatik GL65'e atıyor bizi, ama bu benim telefonda sekmede açık kalmıştı. Gelir mi, gelmez mi kararsızım.

İşte o 15 inç bozmuştu büyüyü hocam:D

Open box yazıyor.

Ekran renk doğruluğu yetersiz kalabilir hocam, SW için ekran kartı gücü lazım mıydı? Değilse Matebook D16 alabilirsiniz hocam 4600H işlemcisi var.
Alphayı hallettim hocam sw için gerek kalmadı yeni alacağıma. Bunda en ağır yapılacak iş photoshop olur sanırım belki arada bir basit oyunlar çocuklar ne kadar kullanabilirse yani. Laptopa çok yüklenemeyeceklerinden ağır sisteme gerek yok. Hani belki arada ben takılırım diyodum ama msi varken yanına bile yaklaşmam sanırım 😁

Eki Görüntüle 949725
Hocam GL75 için böyle yazıyor. Eski linklere gidince otomatik GL65'e atıyor bizi, ama bu benim telefonda sekmede açık kalmıştı. Gelir mi, gelmez mi kararsızım.
Vay arkadaş, üstte yumurta puanı var ya oraya dikkat eder misiniz? Geçtiğimiz hafta ben o incelemeyi yazarken 507 değerlendirme yazıyordu orada.
Peynir ekmek gibi satılmış laptop.

Hocam siz sadece oyun amaçlı mı alıyordunuz? Kusura bakmayın unuttum, kafam biraz dağınık bu aralar.
Hocam radeon hocamın söylediği matebbok d16 laptop çok hoşuma gitti oyunda oynanabiliyo sanırım ama 1650ti ekran kartıyla kıyaslarsak arada çok uçuk fark varmıdır.

Yok hocam ben mimari işlerim için bakıyorum.(3dmax-corona-lumion gibi porgramlar kullanıyorum)
Anladım hocam. Amerikagetir tarzı bir site vardi sanırsam, bunları kullanmak sizin için sorun olur mu?
Hocam radeon hocamın söylediği matebbok d16 laptop çok hoşuma gitti oyunda oynanabiliyo sanırım ama 1650ti ekran kartıyla kıyaslarsak arada çok uçuk fark varmıdır.
Vardır hocam. Mobilde olduğumdan link atamıyorum şuan ama YouTube'a laptop Vega 8 ile 1650ti karşılaştırması diye aratırsanız bulursunuz.

Anladım hocam. Amerikagetir tarzı bir site vardi sanırsam, bunları kullanmak sizin için sorun olur mu?

Vardır hocam. Mobilde olduğumdan link atamıyorum şu an ama YouTube'a laptop Vega 8 ile 1650 Ti karşılaştırması diye aratırsanız bulursunuz.

O siteyi duymuştum hocam. Galiba %10 komisyon ücreti alıyorlar.Amerika'ya açık olan laptoplardan mı önereceksiniz?

Geri
Yukarı