MSI GL65 Leopard ile RTX 2070 sistemi takas etmek

Takas edilir. İkisi de taş gibi sistem. PSU modelini yazabilir misiniz? Ayrıca almadan önce test yapın.
Test derken hocam teste icin ozel uygulamalar var mi yoksa genel bir testten mi bahsediyorsunuz? Eger oyleyse nerelere bakmaliyim?
Hocam edilmez bence. Sıkıntısı vardır (masaüstünün).Hem Yazılımsal hem de donanımsal. O yüzden laptop arıyordur.
hocam sikintisi varsa o ayri mesele zaten ben iki pc'nin tekniksel ozellikleri bakimindan takasinin akla yatkin olup olmadigini soruyorum.

Hocam edilmez bence. Sıkıntısı vardır (masaüstünün).hem yazılımsal hem de donanımsal. O yüzden laptop arıyordur.

Hocam yazılımsal sorunlar temiz kurulum ile çözülür zaten. Donanımsal sorun varsa testlerde çıkar zaten. Belki arkadaş üniversiteye gidecektir ve dizüstü bilgisayara ihtiyacı vardır.

Hocam yazılımsal sorunlar temiz kurulum ile çözülür zaten. Donanımsal sorun varsa testlerde çıkar zaten. Belki arkadaş üniversiteye gidecektir ve dizüstü bilgisayara ihtiyacı vardır.
Aynen hocam cocuk universiteye baslayacakmis ondan takasa giriyor. Ben o zaman bi bakayim. Yardimlariniz icin mutesekkirim.
Aynen hocam cocuk universiteye baslayacakmis ondan takasa giriyor. Ben o zaman bi bakayim. Yardimlariniz icin mutesekkirim.
Bu arada psu modeli de aerocoll 850 w psu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı