MSI GL65 Leopard vs HP Omen 15-EK0000NT vs Lenovo Legion

Benim oyun için PC'im var. Bunu taşımak için alıyorum yaz tatili evden 3 ay uzağım ve yazılımla ilgileniyorum.

Sana şöyle özetliyim Apple afif ama özellikler fiyat için vasat denilebilir. Omen Apple'ye göre daha ağır ama ince ve zarif ayrıca bu model çok ağır değil Omen alırdım ben.

Ne yazılımı yapıyorsun, MacOS'ta geliştiremediğin yazılımlar var?

Başlangıc. Öğreniyoruz yaşıma bakarsan.
Sana şöyle özetliyim Apple afif ama özellikler fiyat için vasat denilebilir. Omen Apple'ye göre daha ağır ama ince ve zarif ayrıca bu model çok ağır değil Omen alırdım ben.

Hocam ben özellikleri biliyorum zaten ben siz ne dersiniz diye sordum.

Eğer yazılım ile uğraşıyorsa MacOS alması daha iyi olacaktır. MacOS geliştiriciler için çok daha kullanışlı bir işletim sistemi. Çok optimize ve hafif çalışıyor.

Sadece Windows'ta çalışan yazılımlarla uğraşmıyorsan Mac al derim.
Apple modeli atarsanız inceleyim ama Omen öneririm Apple sadece güvenlik açısından daha iyi olabilir.
Mac'in sundukları sadece güvenlik değil. Windows da Windows demenin bir alemi yok. Herkes kendi ihtiyacı doğrultusunda tercih yapmalı. Yazılım geliştirme esnasında çok daha hızlı tepki Mac sistemler. Windows'ta debug etme süresi daha uzun.

Eğer yazılım ile uğraşıyorsa macOS alması daha iyi olacaktır. macOS geliştiriciler için çok daha kullanışlı bir işletim sistemi. Çok optimize ve hafif çalışıyor.

Sadece Windows'ta çalışan yazılımlarla uğraşmıyorsan Mac al derim.

Mac'in sundukları sadece güvenlik değil. Windows'da Windows demenin bir alemi yok. Herkes kendi ihtiyacı doğrultusunda tercih yapmalı. Yazılım geliştirme esnasında çok daha hızlı tepki Mac sistemler. Windows'ta Debug etme süresi daha uzun.

Başlangıç için Python kullanacağım.

Geri
Yukarı