MSI GL65 nasıldır?

Dello

Centipat
Kısa süreli bir araştırmadan sonra aşağıdaki linkten MSI GL65 9SC-041XTR modelini buldum. Mimarlık öğrencisiyim AutoCAD, SolidWorks gibi tasarım ve 3boyutlu programlar kullanıyorum. Arada da GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Sizce bu model bana yeterli olur mu? Aklımdaki soru işareti i5 konusu i7 alsam sizce daha uzun ömürlü olur mu? En az 2-3 sene götürmesi gerek. Şimdiden teşekkürler.
Başka tavsiyeleriniz varsa da yazabilirsiniz 7bin TL bandında :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa süreli bir araştırmadan sonra aşağıdaki linkten MSI GL65 9SC-041XTR modelini buldum. Mimarlık öğrencisiyim AutoCAD, SolidWorks gibi tasarım ve 3boyutlu programlar kullanıyorum. Arada da GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Sizce bu model bana yeterli olur mu? Aklımdaki soru işareti i5 konusu i7 alsam sizce daha uzun ömürlü olur mu? En az 2-3 sene götürmesi gerek. Şimdiden teşekkürler.
Başka tavsiyeleriniz varsa da yazabilirsiniz 7bin TL bandında :)

Kendim kullanıyorum. Ram artırımı ile çok güzel cihaz. Şiddetle tavsiye ederim.

Evet hocam 6 nisanda bitmiş kampanya. Açıklama kısmında Msi Türkiye'nin aynı kampanya fiyatından vermediği ifade edilmiş. Sizin adınıza üzüldüm. Ancak dolar kurunu gözönüne alırsak fiyatlar daha da artacaktır. Ben 5720 almıştım.

Teşekkürler fiyat gerçekten iyiydi önceden daha iyiymiş dediğiniz gibi şans işte başka modellere bakacağım artık sınırı 7 bin olarak koymuştum ama 7 bin de bu modele çok bence bütçeyi arttırıp i7'li bakmak lazım artık.

Kullanıcı olarak; kasası ve menteşeleri sağlam, paneli kaliteli, arka aydınlatmalı klavyesi efsane ve soğutmada en ufak sıkıntısı yok. İndirimi beklersen kaçırma derim.

İndirim bir gün daha olsa alacaktım nasip işte bir daha olacağını sanmıyorum bilgisayar satışları fırlamış resmen stoklar tükenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı