MSI GL65 vs ASUS G531GU

Elki

Centipat
ASUS G531GU Core i7 9750H 2.6GHZ-16 GB-512 GB SSD-15.6'-GTX1660 Ti 6 GB-W10.

MSI GL65 Core i7 9750H 2.6GHZ-16 GB-256 GB SSD+1TB HDD-15.6"-GTX1660 Ti 6 GB-W10.

Hangisini önerirsiniz? Bu notebooklarda Coil Whine ışık süzmesi vb kronik sorunlar veya başka sorunlar var mıdır? Teknik servisleri nasıldır? İnternetten alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Acil yardımcı olusanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Newegg'ten al vergisi kargosu 8000 liraya geliyor. Msi uluslararası garantisi var 1 yıl.
Msi türkiyede sadece bir sevisi var oda servispoint hakkındaki yorumlar çok kötü.
Hepsiburada indirim yapıyo arada asus olan 8.500 düştü kaçırdım vatan da da 9000 bindi bir hafta önce 1000 daha verip 2 yıl garantiyi tercih ederim.msi gl serisi ve diğerleri hakkında söyle bi sıralama yapılıyor. Gl<Gp<GE<GS<Gt o yüzden karasızım.

Msi türkiyede sadece bir sevisi var oda servispoint hakkındaki yorumlar çok kötü.
Hepsiburada indirim yapıyo arada asus olan 8.500 düştü kaçırdım vatan da da 9000 bindi bir hafta önce 1000 daha verip 2 yıl garantiyi tercih ederim.msi gl serisi ve diğerleri hakkında söyle bi sıralama yapılıyor. Gl<Gp<GE<GS<Gt o yüzden karasızım.
En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. İki modelde de sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Lakin ben olsam asusu düşünmeden alırdım :)

Kardeşim fikir istiyorsun, veriyoruz ama hala şu şöyle bu böyle diyorsun. Ne istiyorsan onu al. İkiside iyi bilgisayar

Kardeşim fikir istiyorsun, veriyoruz ama hala şu şöyle bu böyle diyorsun. Ne istiyorsan onu al. İkiside iyi bilgisayar
Aa niye kızdınızki dkdkdk
En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. İki modelde de sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Lakin ben olsam asusu düşünmeden alırdım :)
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı