Excalibur G900 vs ASUS G531GU vs Lenovo Y540 vs MSI GL65

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Excalibur'a ön yargıyla yaklaşmayın derim. Isı testleri mükemmel sonuc veriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Excalibur'a ön yargıyla yaklaşmayın derim. Isı testleri mükemmel sonuc veriyor
soğutma şaşırtıcı derecede iyi.

Fn+aşağı ok tuşu ile kapatabilirsin. MSI konusunda okuduğum yorumların çoğunda GE altı almayın deniliyordu ondan dedim. Hatta şöyle bir sıralaması vardı.

GL<GP<GE<GS<GT
Neden böyle dediniz bende aynı şekilde msi ile asusun yukardaki modelleri arasında kaldım herkes msi çok sağlamdır diyor.Okuduğum kadarıyla coil whine sorunu ve ışık hüzmesi sorunu var iki bilgisayar markasında da kararsız kaldım.
Laptop almayi düşünüyorum.
Intel i7 islemci 9. Nesil
1660 Ti ekran karti 6 GB
16 GB RAM
256 ya da 512 SSD
4 Model aracından tercih yapayacağım.

Excalibur G900
ASUS G531GU
Lenovo Y540
MSI GL65

Hepsinin arasında kararsız kaldım. Excalibur beğeniyorum ama Casper olduğu için tereddütlerim var. İnternetten şikayetleri okudum tüm markalarda genelde şikayetler üst seviyede. Şu anda biraz MSI beğeniyorum. Herkese şimdiden teşekkur ederim.
Siz ne aldınız?

Asustan memnunmusunuz bir sorunu varmı?
Gayet memnunum. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yalnız baktımda şu an yok hiçbir yerde. Bir iki gün önce vatanda görmüştüm ama ordanda 10800 civari idi. O yüzden lenovoya yönelmenizi önereceğim size.

Gayet memnunum. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yalnız baktımda şu an yok hiçbir yerde. Bir iki gün önce vatanda görmüştüm ama ordanda 10800 civari idi. O yüzden lenovoya yönelmenizi önereceğim size.

Aldığınız bilgisayarda ışık sızması yada coil whine sorunu varmı ?kasası menteşeleri sağlammı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı