MSI GL75 alınır mı?

Gerçketen sadece bu oyunları oynuyorsanız kesinlikle Gaming bir model almamalısınız.

Kullanıyorum memnunum ve dediğiniz oyunları oynatır çok rahatça.

Ve evet bende katılıyorum. Sadece bu oyunlar için böylesine yüksek donanım gücüne sahip bir notebook akıl karı olmayacaktır. Daha üst seviye sistem gereksinimlerine sahip oyunları oynamayacaksanız RDR2, AC Valhalla, Cyberpunk 2077 vs. vs. Boşuna almaya gerek yok. Daha düşük donanım özellikleri olan notebooklar da işinizi gayet rahat bir şekilde görecektir.

Son düzenleme:
Ve evet bende katılıyorum. Sadece bu oyunlar için böylesine pahalı ve yüksek donanım gücüne sahip bir notebook akıl karı olmayacaktır. Daha üst seviye sistem gereksinimlerine sahip oyunları oynayacaksanız RDR2, AC Valhalla, Cyberpunk 2077 vs. vs. Boşuna almaya gerek yok. 7000-8000TL bandındaki laptoplarda işinizi gayet rahat görecektir.
Fiyatını ben eleştiremem bana düşmez ama enerji tüketimi olsun, taşınabilirlik olsun çok daha iyi.

Merhaba arkadaşlar, resimdeki laptopu almayı düşünüyorum.
1TB HDD + 512GB SSD mevcut.
Bu laptopu aldığım zaman Windows SSD üzerine mi kurulu geliyor yoksa HDD üzerinde mi?
Ya da bilgisayar ilk açılışta bana soruyor mu SSD'ye mi HDD'ye mi kurulsun diye onu merak ettim.

Bir de RTX 2060 ekran kartı iyi midir?
Sadece CS:GO ve ETS2 sıkça oynarım, arada nostalji olsun diye Half life 2 ve Call of Duty 2 ile 4'e girerim. Oynadığım oyunlar bu kadar.

Eki Görüntüle 1006252
Oynadığın oyunlar o kadar ahım şahım bir bilgisayar istemiyor GTX 1650 Ti'ya da 1660 da oynatabilir bence.

Fiyatı pahalı beklerseniz 3060'lı modeller gelebilir beklemeyecekseniz, başka modeller önerebilirim. MX450 kim 2060 kim. MX450 1050 gücünde bir kart. 2 yıl oynatır sonra çekilir 2060 5 sene rahat taşır bu oyunlarda.

Gerçketen sadece bu oyunları oynuyorsanız kesinlikle Gaming bir model almamalısınız.

Kullanıyorum memnunum ve dediğiniz oyunları oynatır çok rahatça.

Bence iş için kullanmayacaksa aynı fiyat bandında çok daha iyisini bulur. Benim de Lenovo Laptop'um var. Bence soğutması çok kötü drop sorunu çok oluyor. Linkteki bilgisayarı hiç duymadım belki o iyidir. Ancak işlemci ve ekran kartı modelini hiç duymadım linkteki bilgisayarın

Fiyatı pahalı beklerseniz 3060'lı modeller gelebilir beklemeyecekseniz, başka modeller önerebilirim. MX450 kim 2060 kim. MX450 1050 gücünde bir kart. 2 yıl oynatır sonra çekilir 2060 5 sene rahat taşır bu oyunlarda.
Oynadığı oyunlara göre demiş. RTX 2060 yüksek seviye bir kart boşuna almış olursun diye demiş.
Konuyu farklı anlamayın.

Geri
Yukarı