MSI GL75 Leopard 10SFK-029 laptop nasıldır?

Hocam senin cihazında Mux Switch denen Intel ekran kartıyla NVIDIA ekran kartı arasındaki geçiş olayı var mı? Ben ASUS ROG STRIX G512 aldım cihazda Mux Switch yok. Başka bir sorundan dolayı cihaz iadeye gidecek maalesef. Olurda iade edebilirsem MSI ya da HP Omen düşünüyorum. Geri dönüş yaparsan çok sevinirim

Mux Switch'in laptopumda olup olmadığını bilmiyorum. BIOS'dan da hiç anlamadığım için girib laptopu bozmak istemiyorum :D.

Eğer Mux Switch, oyundayken NVIDIA, masaüstü işlerdeyse Intel ekran kartına geçişi sağlayacak bir şeyse, evet var diyebilirim.

Mux Switch'in laptopumda olup olmadığını bilmiyorum. BIOS'dan da hiç anlamadığım için girib laptopu bozmak istemiyorum :D.

Eğer Mux Switch, oyundayken NVIDIA, masaüstü işlerdeyse Intel ekran kartına geçişi sağlayacak bir şeyse, evet var diyebilirim.
hocam biosa girerek laptop bozulmaz ya neyse

Dosya Ekleri

• F2DA6EDA-2206-42AB-AA2E-8BBAE29CB9E9.jpeg
    F2DA6EDA-2206-42AB-AA2E-8BBAE29CB9E9.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 111
Eğer yapılsa bile iade şansınız olsa eder misiniz?
Anında ederim. Ama bu cihazda memnuniyetsizlikten değil. Dolar aşırı düştüğü için birkaç güne fiyatların düşeceğini düşündüğüm için olur. Birde Mux switc destekleyen bi cihaz alabilirsem güzel olur diye düşündüğümden. Ama olmazsa aynı cihazı daha ucuza alma imkanım olursa yine bu cihazı alırım

Geri
Yukarı