MSI GP66 Leopard 10UE-208TR ve 10UE 488TR farkı

Stormcaller

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG Strix G15 | RTX3060, Ryzen 5800H 1x16GB RAM, 1TB SSD
Meslek
Makine Mühendisliği
Başlıkta da belirttiğim gibi bunu merak etmiştim. Biri indirime girmiş 21,000₺ diğeri 23,000₺ sanırım. İkisinde de RTX3060 var. Pahalı olanda 130W varmış galiba ama 488TR modelinde hangisi var anlayamadım. Bir bilen varsa ve cevaplayabilirse çok makbule geçer. Ona göre almayı düşünüyorum. Eklemeyi unutmuşum ikisinde de RAM ve SSD boyutları dahil her şey aynı.

Önemli değil hocam :)

Legion 5 Pro mu alıyorsunuz? 2K ekranı var. 3070'i de var, kalite olarak GP66'dan biraz daha kaliteli diye biliyorum.
Biraz daha bekleyip stokları göreceğim ancak siz ne diyorsunuz hocam farklı varyasyonlar ve yeni ürünler girer mi yakın bir süreçte?

Biraz daha bekleyip stokları göreceğim ancak siz ne diyorsunuz hocam, farklı varyasyonlar ve yeni ürünler girer mi yakın bir süreçte?
Ben beklerken Şubat'ta çok fırsat kaçırdım hocam. Bekledikten sonra elbette farklı şeyler yaygınlaşır ama bu bütçede şu an görüldüğü üzere Legion 5 Pro'dan daha iyi alternatif yok. MSI çok pahalı, ROG serisinde MUX Switch yok. Legion 5 Pro beklediğimizden daha ucuza geldi, diğer modeller ne olur hiç belli olmaz. Acer Nitro 5 diğerlerine göre kalitesiz model olmasına rağmen 13 bin civarından girip bir gün bile geçmeden 16 bin civarına çıkmıştı. Yine de karar sizin tabii. :)

Geri
Yukarı