MSI GP66 Leopard alınır mı?

Bütçe
20.000
Cihazdan memnunum. Sıcaklıktan dolayı performans düşüşü hiç yaşamadım. İlk aldığımda 70-80 arasıydı hep.Fakat son zamanlarda nadir de olsa 90 derece görüyorum. Ekran kartı soğutma konusunda hiç sıkıntı yok. 70 bile nadir görüyor.Bunlar auto modda. SSD 1TB modeli olsa onu alacaktım , 512 GB az geliyor.Ekran konusunda tek eksik parlaklık. Parlaklık bana düşük geliyor.2K bir monitör alırsanız laptoptan tam performans alırsınız.
çok teşekkürler harici güzel bir monitörüm var zaten onun ile kullanmayı planlıyorum. Onun dışında 512gb ssd bana da yetmeyecekmiş gibi geliyor yükseltmesi msi'da orijinal olarak yapılıyor mu acaba garanti bozmadan. Onun dışında önümüzdeki hafta alacağım büyük ihtimalle cihazı fakat freedos olucak.

Çok teşekkürler harici güzel bir monitörüm var zaten onun ile kullanmayı planlıyorum. Onun dışında 512 GB SSD bana da yetmeyecekmiş gibi geliyor yükseltmesi MSI'da orijinal olarak yapılıyor mu acaba garanti bozmadan. Onun dışında önümüzdeki hafta alacağım büyük ihtimalle cihazı fakat FreeDOS olacak.

Garanti konusunda bir fikrim yok maalesef. Fan temizliği granti dışı bırakır mı diye mail atmıştım, saçma bir cevap göndermişler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı