MSI GP76 alınır mı?

hayat acimasiz

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
8 aydır yeni serileri bekliyorum ve GP76 ilk kez bu kadar indi. Şu an siz al derseniz yarın hemen almayı düşünüyorum. Sizce ne yapayım arkadaşlar?
Bu arada acelem yok ama Asus ve Lenovolar'da 16K altına çıkmayacak gibi bu gidişle. İtopya falan 2 günde 2-3K fiyat arttırdı inanılmaz bir şekilde.
@Radeon RX 5500M hocam siz ne yorum yaparsınız?

8 aydır yeni serileri bekliyorum ve GP76 ilk kez bu kadar indi. Şu an siz al derseniz yarın hemen almayı düşünüyorum. Sizce ne yapayım arkadaşlar?
Bu arada acelem yok ama ASUS ve Lenovolar'da 16K altına çıkmayacak gibi bu gidişle. İtopya falan 2 günde 2-3K fiyat arttırdı inanılmaz bir şekilde.
@Radeon RX 5500M hocam siz ne yorum yaparsınız?

Bence alınır

Alınır ama ben o kadar para vermezdim.

Ama 15.6 inç arkadaşın alacağı laptop 17.3 inç ama 1000 TL farkı değer mi bilmem.

Bekleme şansınız yoksa ve MSI gibi bir marka olması zorunlu diyorsanız alabilirsiniz. Bütçeniz ne kadar?
Bekleme şansım var. MSI olması da zorunlu değil normalde Asus ve Legionlar için bekliyordum sadece. Ancak dediğim gibi dolar 1 kuruş bile artınca Türkiye'deki satıcılar 2000 TL kar ekliyor neredeyse. Bu gözümü korkutuyor bütçem maksimum 17 bin TL.

Bekleme şansım var. MSI olması da zorunlu değil normalde ASUS ve Legion'lar için bekliyordum sadece. Ancak dediğim gibi dolar 1 kuruş bile artınca Türkiye'deki satıcılar 2000 TL kar ekliyor neredeyse. Bu gözümü korkutuyor bütçem maksimum 17 bin TL.

Yurt dışı Amazon sitelerine bakın ya da yurt dışı sitelere bakın yeni ve uygun fiyata yakalanbiliyor.
Şimdiden hayırlı olsun size.

Geri
Yukarı