MSI GS66 vs Legion 5 Pro

Herr Greimeister

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aşağıda linkleri bulunan iki laptop arasında kaldım. Teknik konulardan çok anlamıyorum, bu sebeple forumda bu konulardan anlayan arkadaşların desteğini rica ediyorum. Piyasada gördüğüm kadarıyla ikisi de tutulan cihazlar sizce hangisini seçmeliyim. İki cihazda Türkiye'de daha yüksek fiyattan satılıyor o yüzden yurt dışından almayı düşünüyorum. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben L5 Pro diyorum.
Sebebiyle yazarsan sevinirim
GS66 ısınan bir model ancak güzel bir model ısınmasının sebebi ise inceliği. Bu sebeple amacınızın oyun olduğunu farz ederekten Legion 5 Pro diyorum. Bunların yanında ise eğer bulursanız bunları değil de HP Omen 17 almanızı tavsiye ediyorum.
Maalesef 2 hafta önce HP Omen 17 rtx 3060 olan modelden aldım. Cihazdan gelen sesler sebebiyle iade etmek durumunda kaldım.
Msi GS66 kullananların bazılarında ekranda çizgiler oluşmuş bununla ilgili bilginiz var mı acaba attığım linkte kullanıcı yorumlarında gördüm

Son düzenleme:
Ekstra özelliği yüzünden mi? Hangi sebeplerle öneriyorsun yazarsan sevinirim.

Sebebiyle yazarsan sevinirim.

Maalesef 2 hafta önce HP Omen 17 RTX 3060 olan modelden aldım. Cihazdan gelen sesler sebebiyle iade etmek durumunda kaldım.

Kötü olmuş açıkçası o zaman Legion 5 Pro seçeneklerde en iyilerden. Eğer bütçe biraz yukarı çıkacak olursa şu modelde çok iyi hem soğutma hem de ekran açısından.

Kötü olmuş açıkçası o zaman Legion 5 Pro seçeneklerde en iyilerden. Eğer bütçe biraz yukarı çıkacak olursa şu modelde çok iyi hem soğutma hem de ekran açısından.
Biraz zorlayabilir bütçeyi ama aklımda bulunsun çok teşekkür ederim.
Alternatif başka ürün öneriler olursa da memnun olurum. Dediğim gibi teknik bilgilerim sınırlı

Son düzenleme:
Biraz zorlayabilir bütçeyi ama aklımda bulunsun çok teşekkür ederim.
Alternatif başka ürün öneriler olursa da memnun olurum. Dediğim gibi teknik bilgilerim sınırlı.

Piyasada bu bütçede bakılabilecek zaten belli başlı modeller var onlar da bunlar. Belki birkaç ay beklenip yeni nesil DDR5 cihazlardan bakılabilir ancak fiyatları muallak.

Geri
Yukarı