MSI GS66 vs. Zephyrus M16 vs. STRIX G15 vs. Legion 5 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buyur al o zaman arkadasim sen niye marka yaristiriyorsun anlamadik ki. Bize ne MSI seviyosan laptop alicam fikir verin diye konu acip sonra konuyu marka yarisina ceviriyorsun. Yemin ediyorum bence cebinde babanin verdigi 20 TL harcliktan baska bir sey yok senin. Laptop falan alacagin da yok bizi yiyorsun.
Noldu dostum monitör görmemişsin diyodun 360 derece döndün :D
Daha msi serisinden haberiniz yok ki kimlerle konuşuyorum.

Adam bana Lenovo yok satıyor yazıyor daha m16 tek ürününün satış rakamına bile ulaşamamış.
Tam 1000 değerlendirme :)

Buyur git bunu al iste %100 Adobe RGB, ne MSI ne ASUS marka. Konuyu da cozuldu isaretleyip kilitlet cocuk mu avutuyoruz anlamadim ki.
Adam bana Lenovo yok satıyor yazıyor daha m16 tek ürününün satış rakamına bile ulaşamamış.
Tam 1000 değerlendirme :)
Eski versiyonunun dgerlendirmeleri de icinde cunku. Harbiden agzimdan kotu bir laf kacicak. Cidden Allah zeka dagitirken bazilarina comert davranmamis belli ki.

Eki Görüntüle 1286285
Hepsi %100 DCI-P3 QHD 2K
Neyse 2 yıl önceki Laptopu SS alıp atmanız iyi oldu Lenovo anca 2 yıl öncesiyle yarışır zaten.
Kaldı ki GS76 serisi de çıktı.
Bu 2K olan modeller GS66 serisi :)

Ha bir yanlış bilgini daha düzelteyim matematik hesabın varsa hangisinin daha çok satıldığını hesap edebilirsin diye düşünüyorum.

https://www.bestbuy.com/site/lenovo...12gb-ssd-shadow-black/6470819.p?skuId=6470819

Amerika'da resellerlardan almıyorlar, kendi sitesinden alıyorlar çünkü. Matematiğim çok iyi o yüzden TR'nin sayılı üniversitelerinden birinde okuyorum :D Şimdi Lenovo US, UK, DE, CA sitelerini açıp sabaha kadar kaç kişi aldı hangisinin stoğu bitmiş diye kontrol edebilirsin.

Amerika'da resellerlardan almıyorlar, kendi sitesinden alıyorlar çünkü. Matematiğim çok iyi o yüzden TR'nin sayılı üniversitelerden birinde okuyorum :D
Okuyorsan az önce Msi 2070 Laptopu ile Lenovonun rtx 30 serisi Laptopun ekranını karşılaştırdın ?
Farkındasın değil mi :)
Biraz daha oku zor bitirirsin gibi.

Buyur git bunu al iste %100 Adobe RGB, ne MSI ne ASUS marka. Konuyu da cozuldu isaretleyip kilitlet cocuk mu avutuyoruz anlamadim ki.

Eski versiyonunun dgerlendirmeleri de icinde cunku. Harbiden agzimdan kotu bir laf kacicak. Cidden Allah zeka dagitirken bazilarina comert davranmamis belli ki.
Yine bununla İllaki Lenovo Legion 7 slim ile karşılaştır dediniz karşılaştırayım yine 20 derece fark var. Cayır cayır yanıyor Laptop 95 derece aşağısa inmiyor maksimum ömrü 2 yıl Laptopun sonra çöp olur.
Bu da cs filan oynatır.
Ağır bir oyun oynadığı an sıcaklıktan kapanır.
lenovo slim.png

Okuyorsan az önce Msi 2070 Laptopu ile Lenovonun rtx 30 serisi Laptopun ekranını karşılaştırdın ?
Farkındasın değil mi :)
Biraz daha oku zor bitirirsin gibi.

Yine bununla İllaki Lenovo Legion 7 slim ile karşılaştır dediniz karşılaştırayım yine 20 derece fark var. Cayır cayır yanıyor Laptop 95 derece aşağısa inmiyor maksimum ömrü 2 yıl Laptopun sonra çöp olur.
Bu da cs filan oynatır.
Ağır bir oyun oynadığı an sıcaklıktan kapanır. Eki Görüntüle 1286318
La Aida64+Heaven açmış cahillik var mı biraz? Bu arada sağol canım senin liseye başlayıp bitirdiğin günleri de görürüz inşallah.

Yine bununla İllaki Lenovo Legion 7 Slim ile karşılaştır dediniz karşılaştırayım yine 20 derece fark var. Cayır cayır yanıyor Laptop 95 derece aşağısa inmiyor maksimum ömrü 2 yıl Laptopun sonra çöp olur.
Bu da CS filan oynatır.

Bu da yanlış bilgi 17 yıldır laptop kullanıyorum yani sen salincakta sallandigin zamandan bu yana ve butun laptoplarim 95 dereceyi goruyordu neredeyse hepsini yillarca kullandim hiçbir şey olmadi. Bir insanin agzindan gercekle baglantili bir tane soz cikmaz mi arkadas? Adam gidip gidip MAX-Q laptoplarla Max-P laptoplarin sicakliklarini karsilastiriyor.

Ben şahsen termal macunlu Legion ve sivi metalli Rog Strix kullandim. Legion cok daha serindi.
Havayı dışarı atamadığı için sana Lenovo serin geliyor içi cayır cayır yanıyordur.
Çünkü ne cooler boost var ne sıvı termal var.
Bu yüzden sıcak hava içeride kalıyor.

Rog Strix dışarı atabildiği için sıcaklık sana doğru geliyordur.
Asus 20 derece soğuk çalışıyor sıvı termal macunlarla birlikte.

Bu yüzdende ileride Asus sorun yaratmaz Lenovo perişan eder.

Havayı dışarı atamadığı için sana Lenovo serin geliyor içi cayır cayır yanıyordur.
Çünkü ne cooler boost var ne sıvı termal var.
Bu yüzden sıcak hava içeride kalıyor.

Rog Strix dışarı atabildiği için sıcaklık sana doğru geliyordur.
Asus 20 derece soğuk çalışıyor sıvı termal macunlarla birlikte.

Bu yüzdende ileride Asus sorun yaratmaz Lenovo perişan eder.
Sensör denen bir şey var hani, sıcaklıklara bakıyorsun oradan işlemci kaç ekran kartı kaç diye. Sanırım 2000'lerde kalan sensin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı