STRIX G15 vs Legion 5 Pro

Soğutma konusunda çok fark olacağını düşünmüyorum açtığı uygulamalara bağlı olur bence ama tabii ki iyi diyorsan iyi olabilir ben bilmiyorum çok Lenovo'yu.

Ben Legion 5 kullanıyorum. İki modelde çok iyidir. İkisini de rahatlıkla kullabilirsiniz. İkisinin de soğutması iyidir. Teknik destek anlamında 2 firmada başarılı. Ben Legion 5 Pro öneriyorum ama.

Bence ısınmayan laptop yoktur. laptopun yapısı gereği hepsi ısınıyor markaların hepsini gördüm deneyimledim hepsi aynı sonuç sadece malzeme farkediyor bize hissettirme farkı var.
Sorunuza gelirsek bence gerek tasarım gerek uygulamaları ile Asus'u öneririm. Performansa değinmeyeceğim özellikleri yazmamışsınız.

Oncelikle Legion 5 Pro Legion 5 Pro diyen arkadaşlar için, 5800H 3070 modele o kadar para verilmez ne kadar Legion 5 Pro'da olsa, STRIX 6800H DDR5 ve Ti önceliğiyle cok daha iyi performansta, soğutmasıda iyi değil fakat ortalama bir soğutması var ve sıkıntı cıkarmaz. Eski modele o kadar para vermeni tavsiye etmem.

Oncelikle Legion 5 Pro Legion 5 Pro diyen arkadaşlar için, 5800H 3070 modele o kadar para verilmez ne kadar Legion 5 Pro'da olsa, STRIX 6800H DDR5 ve Ti önceliğiyle cok daha iyi performansta, soğutmasıda iyi değil fakat ortalama bir soğutması var ve sıkıntı cıkarmaz. Eski modele o kadar para vermeni tavsiye etmem.

Böyle bir fark varsa direk ASUS alınmalı. Ben özellikleri eşit sanıyordum. Direk ASUS alıp geçmeli konu sahibi.

Geri
Yukarı