OpenCore MSI GT60 2PC Dominator MS-16F4 | Windows 11 ile Dual Boot Monterey nasıl kurulur?

Diskin adı gözükse sorun kalmayacak sanırım. İlle HDD'deki EFI'yı bootluyor anladığım kadarıyla. EasyUEFI ile deneyeyim, bakalım çözebilecek miyim kullanmayı.

OpenCore gizli görünüyor, onu normal duruma almayı deniyorum şimdi. Üst sıraya aldım.

Yok beceremedim. Eğer olmazsa HDD'ler dahil tüm diskleri ve partition'ları formatlayarak tekrar Windows kurup öyle deneyebilirim şimdiye kadar yaptığımız adımları.

Son düzenleme:
Gerçekten garip. Aslında ona gerek kalmadan şöyle yap. HDD EFI'si içinden Boot-Wİn ve Microsoft çıkar sadece BOOT ve OC kalsın. Bir de öyle dene. Boot edememesi lazım EFI olmayınca.

Gerçekten garip. Aslında ona gerek kalmadan şöyle yap. HDD EFI'si içinden Boot-Wİn ve Microsoft çıkar sadece BOOT ve OC kalsın. Bir de öyle dene. Boot edememesi lazım EFI olmayınca.
Ne OpenCore ne de Windows Boot Manager geliyor. Direkt BIOS'a atıyor.

Tüm diskleri ve bölümleri silerek tekrar Windows kurulumu yapacağım.

Son düzenleme:
Yok olmadı hocam, yine aynı durum. Tek çare USB takılı şekilde boot etmek olacak sanırım.
Anlamadım gerçekten sadece Windows bootloader'ı mı algılıyor. Ama USB içindekini de algılamazdı ki o zaman. İlk macOS kurabilir misin? Eğer USB'den boot ederim dersen bu aşamadan da devam edebiliriz.
Wi-Fi adaptörünü de görmüyor.
Acaba USB port yaması yapmadığımız için görmüyor mu? Hackintool uygulamasını indirip macOS'a atar mısın? Sonra USB sekmesinden fotoğraf at. Adaptör takılı iken. Bir de adaptör sürücüsü yüklemesini yaptıktan sonraki confiğini paylaşır mısın?

Geri
Yukarı