OpenCore MSI GT60 2PC Dominator MS-16F4 | Windows 11 ile Dual Boot Monterey nasıl kurulur?

Valla hiç olmazsa artık aşağıdaki gibi minik bir USB alırım, cihazda takılı durur hocam :)

Acaba USB port yaması yapmadığımız için görmüyor mu? Hackintool uygulamasını indirip macOS'a atar mısın? Sonra USB sekmesinden fotoğraf at. Adaptör takılı iken. Bir de adaptör sürücüsü yüklemesini yaptıktan sonraki confiğini paylaşır mısın?
Kurulum sonrası bunları yapacağım.

USB takarak kullanacağım hocam, yapacak bir şey yok.

USB sekmesinden bir fotoğraf. Ayrıca config dosyası txt uzantısıyla ekte mevcut.

IMG_20230508_143647.jpg

Dosya Ekleri

• 1683546106148.png
    1683546106148.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 3
  • config.txt
    24,9 KB · Görüntüleme: 14
Adaptörü takıp çıkarınca listede beliren bir seçenek var mı? Eğer hayırsa usb belleğim takılı olduğu porta takarak dene. Ayrıca sürücüyü kurdun mu? configde işlenmiş kextleri göremedim. Kurduysan OC/Kexts içinden görsel atar mısın? Şu Wi-Fi halletsek gerisi basit zaten.

802.11n NIC yazısı kayboluyor adaptörü takıp çıkarınca. Ayrıca USB'nin takılı olduğu yere taktım, USB'yi de Wi-Fi adaptörü taktığım yere ve masaüstündeki OC EFI disk simgesi kayboldu.

Sürücüyü kurmuştum.

1683547540918.png

Kurulu gözükmüyor hocam. Kurulum yaparken yükleme diski değiştir kısmına gelin. Oradan USB belleğin OC EFI diskini seçin.
Ayrıca OC EFI kayboldu derken o takılı olan porta çıkar tak yapınca gelmedi mi USB?

Kurulu gözükmüyor hocam. Kurulum yaparken yükleme diski değiştir kısmına gelin. Oradan USB belleğin OC EFI diskini seçin.
Ayrıca OC EFI kayboldu derken o takılı olan porta çıkar tak yapınca gelmedi mi USB?
Wi-Fi adaptörünün olduğu yere takınca çalışıyor ancak masaüstüne geldiğimde ikonu yok.

Deneyeceğim dediğinizi.

Denedim ama olmadı. @yusufklncc

Son düzenleme:

Geri
Yukarı