MSI GT60 & GT70 arasında nasıl bir seçim yapılabilir ?

4930mx işlemcili msı ların çok fazla ısındığını duymuştum ben 4800mq işlemcili olan modeli tercih ettim bu yüzden
Guzel bilgi
@Denizhan dostum 1. modeli al bence. 2. modeldeki işlemci hızında yazanlar yanlış yazılmış modelde 4700 lü işlemci mevcut hızı 2.4 3.4 :)
@Denizhan dostum 1. modeli al bence. 2. modeldeki işlemci hızında yazanlar yanlış yazılmış modelde 4700 lü işlemci mevcut hızı 2.4 3.4 :)
Can alici bir bilgi oldu bu ; ) Baktim gercekten yanlis yazilmis. Tesekkurler dikkatin icin

4930mx işlemcili msı ların çok fazla ısındığını duymuştum ben 4800mq işlemcili olan modeli tercih ettim bu yüzden
Guzel bilgi.

Beyler taze çıktı. 32 GB RAM ve Dragon Edition : ) Bunun hakkında ne dersiniz...
Bilgisayar_2789458.jpg

MSI GT70 SuperR2 Dragon 2OD-452TR Intel Core i7 4700MQ Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
O degilde su an pcdepoda msi gt60 2od 0412 modelindeki fiyata bir bak kardesim. Fiyatta hata var gibi geldi bana ama siparis ettim olmadi ayni fiyata baska bir laptop siparis edecegim p.tesi ama indirim yapilmis gibi fiyat.

O degilde su an pcdepoda msi gt60 2od 0412 modelindeki fiyata bir bak kardesim. Fiyatta hata var gibi geldi bana ama siparis ettim olmadi ayni fiyata baska bir laptop siparis edecegim p.tesi ama indirim yapilmis gibi fiyat.
Şimdi baktım gerçekten iyi fiyat. Sormustum neden fiyatlarınız böyle değişiyor diye dolar kuruna göre devamlı oynuyor fiyatlar. Ama başarılı bilgisayar. Bu arada halen alamadım ya kart limitim 5000 tl. Başvurdum bekliyorum 1 haftadır limit artışı için. ufak bır meblağ yüzünden alamıyorum. Varmıdır 2 kart kullanmak yada başka yolu acaba ?

2 kart kullanabilirsiniz alacaginiz site ile görüşerek bence, atıyorum 2700 bir karta taksit 2700 baska bir karta taksit yapabilirler. En azindan teknosa gibi yerlerde bunu yapabiliyorlar fakat internetten sistemde nasil birsekilde yaparlar bilmem :)

2 kart kullanabilirsiniz alacaginiz site ile görüşerek bence, atıyorum 2700 bir karta taksit 2700 baska bir karta taksit yapabilirler. En azindan teknosa gibi yerlerde bunu yapabiliyorlar fakat internetten sistemde nasil birsekilde yaparlar bilmem :)
Bilişim, Teknosa, Vatan gibi yerler dediğin gibi yapıyorlardır ama fiyatları birazcık daha fazla biliyorsun. Ama musteri hizmetlerini arayıp bir sansımı denicem.
Yok olmadı 5000 tl sularından aşağıya inicem :)

İstediğim olmucak sonuçta ama yine de iyidir.

MSI GT70 SuperR2 2OD-453TR Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz / Fiyatı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı