MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2

G tuşu system manager arayüzünü açıyor ECO OFF moduna alıp tekrar deneyeceğim şimdi.

Edit 1 : açılan ekran G tuşu ile :

nog874.jpg

EDİT 2 : testi intel 4600 ile yapıyor dxdiag da inteli görüyor testide kesinlikle onun üstünden yapıyor bence. Nasıl değiştirilir bilmediğim için bir sıkıntı çıkmaması içinde pek kurcalamadım açıkçası sonuç değerleri aynı ama. değişen bir şey olmadı.

sav1og.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu MSI Dragon Edition 2 Extreme versiyonunu almak istiyorum fakat sormak istediğim birşey var size. Şimdi bu bilgisayar Türkiye içerisinde satışa çıktımı? Çıkmadı ise Sipariş üzerine getirtebilirmiyim önereceğiniz bir firma üzerinden ? Son olarak fiyat konusunda net bir bilgi istiyorum eğer biliyor iseniz ve minimum 12 taksitle almak istiyorum kredi kartı ile yani bunun olanağı varmı ?

Ben bu MSI Dragon Edition 2 Extreme versiyonunu almak istiyorum fakat sormak istediğim birşey var size. Şimdi bu bilgisayar Türkiye içerisinde satışa çıktımı? Çıkmadı ise Sipariş üzerine getirtebilirmiyim önereceğiniz bir firma üzerinden ? Son olarak fiyat konusunda net bir bilgi istiyorum eğer biliyor iseniz ve minimum 12 taksitle almak istiyorum kredi kartı ile yani bunun olanağı varmı ?

Paşam ben sanalmarketim . com üzerinden sordum benim istediğim fiyatın çok üstünde geldi ondan normal 2 yi aldım siteye gir ara derim ben sorduğumda 3500 $ + KDV demişlerdi sipariş üzerine geliyor sadece işlemci farkı var bence fazla pahalı ama yine de keyif para senin olduğundan bu benim düşüncem umarım alırsın çok keyifli bir cihaz gerçekten. Sürekli LAN partileri düzenliyoruz biz arkadaşlarla sırtıma alıp kaçıyorum evden ortama :)

8bin civarı. Tek fark işlemcisi Anıl'ın dediği gibi. Onu da ilerleyen zamanlarda halledersin. Dert etme :)

İşlemcisini türkiye üzerinden temin edebiliyorsak eğer normal dragon 2 alıcam ama temin edemiyorsak bilmiyorum bende, düşünmem gerek biraz. Daha 2 si arasında çok istekliyim bu pc yi kesin alacağım kesin ama extreme yada normal olarak.

Parayı hazırladım fakat şimdi de ürünü bulamıyorum piyasada. 6.5 bin tl var elimde eğer bildiğiniz stoklarında yer alan bir yer varsa güvenilir oradan alayım hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 tane alıcam ben, şu an stoklarında olan yerler çok pahalı, yurt dışından getirtsem ne kadar sürer ve vergi olarak ne kadar öderim?

Yurtdışından alıp gümrükte vergi falan vermek istemiyorsan notebookları aldığın gibi aç. Valizine yerleştir havaalanında. Sorarlarsa kişisel bilgisayarım dersin ki zaten sormazlar. Hiçbir sıkıntı olmadan alıp gelirsin. Dediğin gibi stoklar şuan çok pahalı, en ucuz pcdepo.com da idi. 5300e alabiliyordun. 6bin küsüre kadar çıkmışlar.

Yurtdışından alıp gümrükte vergi falan vermek istemiyorsan notebookları aldığın gibi aç. Valizine yerleştir havaalanında. Sorarlarsa kişisel bilgisayarım dersin ki zaten sormazlar. Hiçbir sıkıntı olmadan alıp gelirsin. Dediğin gibi stoklar şuan çok pahalı, en ucuz pcdepo.com da idi. 5300e alabiliyordun. 6bin küsüre kadar çıkmışlar.

İnternetten alıp vergisinide ödesem daha ucuza gelirmi acaba diye merak ediyorum, şu an çıkma şansım yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı