MSI GT72 2QD ekran kartı değiştirme

byuzbas

Hectopat
Daha fazla  
MSI GT72 2QD Dominator bilgisayarıma harici ekran kartı takmayı düşünüyorum. Bilgisayarımda zaten MXM slotu var veya M.2 SSD slotu. Onlardan birine takabilir miyim GTX 1050 veya GTX 1060 takmayı düşünüyorum. İçinde GTX 970M var. Değiştirmemin en önemli sebebi içindeki harici kartı çalıştırdığım anda PC bir anda kapanıyor. Bununla ilgili kaç kere servise gönderdim kaç tane PC tamircisine gönderdim hiçbir işe yaramadı. Ben de o yüzden direk harici bir ekran kartı takmayı düşünüyorum ama eğer sorun anakartta ise yine sorun çıkarır mı bunu nasıl anlayabilirim ve çözebilirim, lütfen yardım. Altımda ferrari var ama torostan yavaş gidiyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
hangi aparatları almam gerektiğini söyleyebilirmisiniz bide aynı sorunu yaşama ihtimalim varmmı ? çünki şuanda 970m ekran kartı yanmış bir durumda yok yere 1050 yide yakmayalım :)
Bide m2 ssd yuvası var ona taksam olurmu 1050 veya 1060 takıcam hangi kaynağını almam gerekiyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı