MSI GTX 1060 Coil Whine Sorunu

• Konuyu başlatan Blue2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 910

Blue2

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 ay önce bir bilgisayar topladım. Bu bilgisayarda kullandığım ekran kartı MSI GTX 1060 6 GB. Bir sorun yaşamamıştım 1 hafta öncesine kadar fakat Witcher 1'i yükledikten sonra bilgisayarıma önceden bir şey yoktu. 2 gün sonra oyunun ana ekranında iken ekran kartından olduğunu düşündüğüm sesler çıkmaya başladı.
Oyuna başlayınca kesiliyor, ALT+TAB yapınca kesiliyor, bazı oyunlarda hiç yokken bazı oyunlarda inceden duyuluyor ses.
Bugün Witcher 2'yi yükledim yine ana ekranında aşırı bir cızırtı var, oyunu başlatınca kesiliyor. Coil Whine olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Teknik destek 1 haftadır yazmıyor o yüzden buraya yazma ihtiyacı duydum. Sorun nerede olabilir, ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek FPS'te yüksek güç tüketildiği için bobin sesi çıkıyor, evet Coil Whine.
Oyunda Vsync kullanarak önüne geçebilirsiniz. Servisler ücretsiz değişim veya iade yapabiliyor, şansınızı deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı