MSI GTX 1060 Coil Whine Sorunu

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. MSI GTX 1060 Gaming X 6 GB ekran kartım var ve Coil Whine sorunu mevcut. Harddisk'den geldiğini sandığım ses aslında ekran kartımdan geliyor. Garantisi mevcut şimdi ben bunu Vatana götürüp servise verirsem ortalama kaç gün beklerim ve sıfır bir ekran kartı mı verirler? Daha önce bu olayı yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi öncelik ile aynı sorun bende de vardı. Kasayı zaman zaman temizlediğim için sök, çıkar derken... Ekran kartı tam yükte olduğu zaman '' Tar tar tar tar tar '' sesler geliyordu. Sizin gibi sabit disk kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyordum. Ekran kartını söküp, tekrar yerine sağlam bir şekil de vidalayınca sorun ortadan kalktı.
Ekran kartı: ASUS GTX 950

Herkese merhaba. MSI GTX 1060 Gaming X 6 GB ekran kartım var ve Coil Whine sorunu mevcut. Harddisk'den geldiğini sandığım ses aslında ekran kartımdan geliyor. Garantisi mevcut şimdi ben bunu Vatana götürüp servise verirsem ortalama kaç gün beklerim ve sıfır bir ekran kartı mı verirler? Daha önce bu olayı yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
kardeşim merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum . teknobiyotik üzerinden bir sistem aldım galax gtx 1060 3 gb modelli. ekran kartını taktım oyuna girdiğim anda bir ses gelmeye başladı ekran kartından. sistem yük altındayken bu ses geliyor. teknik servise mesaj attım. garantiye yolladım. yeni ekran kartı gönderdiler ama ses sorunu hala devam ediyo ve ayrıca bu sesten dolayı oyunum da fps düşmeleri takılmalar oluyor akıcı oyun oynayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı