MSI GTX 1060 GTA 5 FPS sorunu

Noggola

Hectopat
Daha fazla  
Technopat'ın çektiği videodaki ayarların aynısını yaptım fakat gereken performansı alamadım. Aldığım ortalama FPS 50 fakat videodaki ortalama FPS 90. Niçin böyle ? GPU kullanımına baktığımda %75-95 arası kullanım fakat videoda %99. İşlemcim : I5 6600 RAM : 16 GB 2133MHz

Oyun içinde denedim çoğunlukla 40-50 FPS ve GPU kullanımı %60-80 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellmi ? Buna benzer sorun bende de vardı işlemci, anakart, ekran kartlarımız aynı BIOS güncellediğim de sorunun azaldığını gördüm belki işinize yarayabilir.

Kardes senin değerlerin gayet normalki? Neyin hesabındasın ? Witcher 3 te ultrada 70 fps falan mı bekliyorsun? Witcher 3 te gtx 1060 zaten hairwork açıkken 40-50 fps arası veriyor. Birde helal olsun MSİ yepyeni kart göndermiş. Senin bir sorunun yok aldığın değerler zaten normalki? Benimde aynı senle sistemim var gtx 1060 . Değerlerimiz aynı.
Kardeş yazdım orada bu sonuçları ilk defa görüyorum diye. Normalde böyle olmazdı. Ani FPS düşüşü yaşıyorum ve bazen GPU düşüklüğü. Paragon testindeki düşüş sebebini merak ediyorum. Böyle sonuçlar alsam zaten konuyu uzatmazdım. Witcher 3 ile ilgili konu açmıştım ona baktın mı ? Resimlerine bak MSI GTX 1060 Witcher 3 Testi. Ve mikrofon sorunu ne oluyor ?

BIOS güncellmi ? Buna benzer sorun bende de vardı işlemci, anakart, ekran kartlarımız aynı BIOS güncellediğim de sorunun azaldığını gördüm belki işinize yarayabilir.
BIOS güncel.

Acıkcasi 1 aydır okumadigim izlemedigim test vs kalmadi bu sorun su an diyer arkadaslar gibi benimde kafami karıstırdı 1060 almayi düşünüyordum ki tavsiye için konu açtım. Umarim sorunun en kısa zamanda düzelir.. Gerçekten kötü bi durum eğer düzelmediyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde İ5 7400 İşlemci, GTX 1060 3GB ekraan kartım var. Senin kadar düşük olmasa da şehir içinde 45 FPS'ye kadar düşüyor. Şimdi okudum da MSAA ayarını arttırınca düzelme imkanı varmış ona bakacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı