MSI GTX 1060 Sistem Toplama

buraknizamoglu16

Hectopat
Yer
Bursa/Yıldırım
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bildiğiniz gibi dün akşam Technopat GTX 1060 Armor'lu bir sistem topladı. Ben ise GTX 1060 Gaming X modelini almak istiyorum. Onlar monitör koymuyor biliyorsunuz ki ben monitörde istiyorum. Mümkünse MSI GTX 1060 Gaming X olsun. Bide kasa kendisinden PSU'lu Zalman R1 düşünüyorum. Bunların uygun fiyatlarını gösterip bana yardımcı olabilecek birilerini arıyorum. Herkese mutlu yeni yıllar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı Zalman R1 alabilirsin bütçen yeterse. SSD daha sonra alıp RAM'i 16GB yapabilirsin ya da SSD alıp daha sonra RAM eklersin. Kasa temsilidir. Zalman R1 450Tl civarı galiba, o zaman bütçeni aşıyor. 4150TL falan oluyor. SSD almayıp Zalman R1 de alabilirsin seçim senin. (Monitör temsili istediğini al.) Bu kasayı da kullanabilirsin. Çok iyi denemez kötü de değil. Geri kalanlar aynı zaten.
4000.JPG

Yanlış toplamışım, RAM'i 2133MHZ al zaten anakart o kadar destekliyor, neredeyse aynı fiyat.

3.500 ₺ içinde hem monitör hem de GTX 1060 çok zor 4.100 ₺'ya çıkabilirsen alttaki sistemi öneririm. Fiyat daha da düşsün dersen SSD'yi çıkarıp daha sonra ilerde paran olunca ekleyebilirsin ya da SSD'yi çıkarmayıp işlemciyi i5 6400'e düşürebilirsin ya da hem SSD'yi çıkarıp hem de işlemciyi i5 6400'e düşürebilirsin. Bu arada MSI B150M Bazooka stokta olmadığı için koyamadım. Anakart olarak Bazooka'yı öneririm. MSI GTX 1060 Gaming X çok pahalı. Koyduğum Zotac GTX 1060 AMP Edition senin işini gayet güzel görecektir. Bütçe orta seviye olduğu için görsellikten önce işlevselliğe odaklanmalısın.

asdasds.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı