MSI GTX 1060 sistem toplama

onursarp

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanlarda GTX 1060'lı bir sistem alacağım. Vatan'a MSI modeli gelmiş böyle bir şey yaptım nasıl olmuş? Düzeltilmesi gereken şeyler varsa söyleyiniz lütfen.

system 27.07 2016.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rami 2133mhzliklerden al anakartin daha ustunu desteklemiyo israf dual kit yap ramleri ve cl degerlerini dusuk sec ve birde islemci sogutucusu eklersen daha iyi olur

ÖNCELİKLE monitörün tepki süresi ve kaç hz olduğu önemli. ayrıca ekran kartı çok berbat o paraya . sistemi kendin topladıysan pek anlamıyon heralde ? yanlış anlama

Cooler Master Hyper 412 soğutucusu ve ekran kartı parasına 600 tl daha ekliyip Zotac GTX 1070 AMP! alabilirsin. Daha iyi olur. Güç kaynağıda 600W olmalı.

ÖNCELİKLE monitörün tepki süresi ve kaç hz olduğu önemli. ayrıca ekran kartı çok berbat o paraya . sistemi kendin topladıysan pek anlamıyon heralde ? yanlış anlama
Kendim topladım da GTX 1060 nasıl berbat acaba ben de onu anlamadım?
Monitör 2ms tepki süresi var

Cooler Master Hyper 412 soğutucusu ve ekran kartı parasına 600 tl daha ekliyip Zotac GTX 1070 AMP! alabilirsin. Daha iyi olur. Güç kaynağıda 600W olmalı.
Bütçem 3500-3600 ile sınırlı bu fiyat bile 76 TL fazla ama en olabiliri bu diye düşündüm

Rami 2133mhzliklerden al anakartin daha ustunu desteklemiyo israf dual kit yap ramleri ve cl degerlerini dusuk sec ve birde islemci sogutucusu eklersen daha iyi olur
Ramler 2400 Mhz almamın sebebi biraz fiyatı uygun du ondan yani

Kington HyperX Fury 8GB 2133 Mhz ram al. Fiyatı uygun ve CL değerleri düşük.
Rica etsem bana vatan bilgisayardan buna benzer bir sistem toplar mısınız? Çünkü bir arkadaş 1070 i sığdırılabilir dedi de ben alternatif bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz ? 1070 sığar mı? Markası önemli değil yani Zotac felan olabilir.

@HyperıonFury Anakartın desteklediğinden daha yüksek hızlı bir RAM anakarta takılırsa RAM daha düşük hızda çalışır. Bozulmaz yani, çalışacaktır. Monitörün tepki süresi 5 MS'yi aşmadığı sürece idealdir oyun için. 1 CL sadece bir iki FPS fark edeceğinden RAM'lerden hangisi daha ucuzsa onu almak daha mantıklı. Sistemin güzel olmuş ama monitör çok pahalı. Webdenal'dan alışveriş yapabilir misin? Daha düşük fiyata daha büyük bir monitör önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı