MSI GTX 1660 Super Aero ITX OC alınır mı?

woohoo

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün şu anda 2070 TL'ye Vatan'dan alınabiliyor. İnternette pek inceleme bulamadım. Sizce alınır mı?

İndirim bekleyip ventus alsanız daha iyi olur

Ürün şu anda 2070 TL'ye Vatan'dan alınabiliyor. İnternette pek inceleme bulamadım. Sizce alınır mı?

Msi markasının düşük bütçeli giriş seviyesi kartlarının hiçbirini almanızı önermem. Gaming serisine birşey demiyorum.

O kart oyunlarda +80 derece olabiliyor. 1660S iyidir ama indirim kovalayıp ya da biraz para ekleyip çift fanlı bir model alın.

6000 civarına bir sistem toplayacağım, herhangi bir parçadan kısınca diğerini yükseltmeye çalışıyorum toplayacağım sistemin uzun ömürlü, ilerde geliştirmelere açık olabilmesi için.

Mesela gtx 1660s için 2500 düşünüyordum anakart olarak da b450 tomahawk. Eğer bu kart alınabilir olsaydı bunu alıp anakartı x570p yapacaktım.

6000 civarına bir sistem toplayacağım, herhangi bir parçadan kısınca diğerini yükseltmeye çalışıyorum toplayacağım sistemin uzun ömürlü, ilerde geliştirmelere açık olabilmesi için.

Mesela gtx 1660s için 2500 düşünüyordum anakart olarak da b450 tomahawk. Eğer bu kart alınabilir olsaydı bunu alıp anakartı x570p yapacaktım.
Cuma incehesapta msi 1660ti ventus 2400 idi indirim bekleyerek o fiyatlara kapatabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı