GTX 1660 Super Aero alınır mı?

Aero model kart ısınıyor demişsiniz ancak birkaç tane incelemeye baktım, öyle yüksek değerler göremedim. TUF falan değil sonuçta. İncelemede çift fanlı Super ve tek fanlı Ti modeller karşılaştırılmış. Sıcaklıklar benzer. Şöyle bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya ortadan dalmak gibi olacak ama bu kartta ısınma ya da ses sorunu olur mu GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA
Aero model kart ısınıyor demişsiniz ancak birkaç tane incelemeye baktım, öyle yüksek değerler göremedim. TUF falan değil sonuçta. İncelemede çift fanlı Super ve tek fanlı Ti modeller karşılaştırılmış. Sıcaklıklar benzer. Şöyle bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aero soğutma bloğu iyi olan bir kart ve Gigabyte gibi kronik fan sesi sorunu yok. Soğutma fan sayısından ibaret değildir, blok fan sayısından daha önemlidir.

Gigabyte'da ses sorunu var.

Konuya ortadan dalmak gibi olacak ama bu kartta ısınma ya da ses sorunu olur mu GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA

Ben Gigabyte'ın RX 580 Windforce modelini kullandım. Standart seviyede bir deneyim sunmuştu. İşin içine TUF-Phoenix gibi ASUS odaklı modeller girmediği sürece 1660 seviyesi kartlar soğutuluyor zaten.

Ses konusunda da Süper Moderatör zaten yorumda bulunmuş. Windforce nezdinde bir ses sorunu yaşatabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı