GTX 1660 Super Aero alınır mı?

ESTHEBAN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Intel I7-13700Hx
-Rtx4060 Laptop GPU
-32 GB Ram
-1 TB SSD
-Asus Tuf VG27AQ3A Monitör
-Steelseries APEX 3 TKL Klavye
-Razer Deathadder V2X Hyperspeed Mouse
Arkadaşlar GTX1660 Super almayı düşünüyorum da en uygun "Aero" modeli var yani tek fanlı.
Bunun yerine RX5500 XT mi alsam diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Olur. İyi soğutmalı bir kart almanı öneririm.
Bütçen yeterse en ucuza bunu buldum.

RX5500 XT var beğendiğim. Soğutması da gayet iyi gözüküyor.

RX5500 XT var beğendiğim. Soğutması da gayet iyi gözüküyor.
5500XT modeli 1660S modele göre ciddi oranda daha zayıf. O yüzden önermedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınma problemi olur falan diyorsunuz da sizce ısınma problemi olacağını kartı üreten firma bilmiyor mu? Ona göre ayarlıyor kartı. Bende tek fanlı OEM RX460 kullanıyorum. Küçücük fanı var lakin şu ana kadar hiç 70 dereceyi geçtiğini görmedim ekran kartının.

Isınma problemi olur falan diyorsunuz da sizce ısınma problemi olacağını kartı üreten firma bilmiyor mu? Ona göre ayarlıyor kartı. Bende tek fanlı OEM RX460 kullanıyorum. Küçücük fanı var lakin şu ana kadar hiç 70 dereceyi geçtiğini görmedim ekran kartının.
Onu Asus Dual 1660Ti modelini yaparken öyle bir düşünmüşlerdi ki kart 90 dereceleri görüyordu 😂

Isınan kartlarda soğutma önemli. RX 460 fazla ısınan bir kart değil.

Onu ASUS Dual 1660 Ti modelini yaparken öyle bir düşünmüşlerdi ki kart 90 dereceleri görüyordu 😂

Isınan kartlarda soğutma önemli. RX 460 fazla ısınan bir kart değil.

Yük altında 79 80 derecelere kadar çıkabiliyormuş GTX1660 Super Aero. Sizce normal sayılabilecek bir değer mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı