MSI GTX 1660 Ti Armor OC sıcaklık değerleri

10-5 derece fark edecektir diye düşünüyorum. Çünkü şuan kulladığınız kasanın hava alacak hiçbir yeri yok. Böyle bir kasada 75 derecelerde geziyorsa bileşenler, daha iyi bir kasada 60-65 derece olacaktır.

Kasa olarak; Aerocool One Frost, Corsair Carbide Spec-Delta, Corsair 275R Airflow modellerine bakabilirsiniz. Eğer kasaya çok fazla para vermek istemiyorsanız kesinlikle One Frost modelini alın derim. Çoğu kullanıcı memnun bu kasadan.

10-5 derece fark edecektir diye düşünüyorum. Çünkü şu an kulladığınız kasanın hava alacak hiçbir yeri yok. Böyle bir kasada 75 derecelerde geziyorsa bileşenler, daha iyi bir kasada 60-65 derece olacaktır.

Kasa olarak; Aerocool One frost, Corsair Carbide Spec-Delta, Corsair 275R airflow modellerine bakabilirsiniz. Eğer kasaya çok fazla para vermek istemiyorsanız kesinlikle One frost modelini alın derim. Çoğu kullanıcı memnun bu kasadan.

Hocam Vatan Bilgisayar'dan ya da Media markttan ne alabilirim peki benim kafama takıldı bu ekran kartının sıcaklığı acaba ekran kartının altına 2 tane ekstra fan mı taktırtsam.

Fanlar hava alamadıktan sonra bir işe yaramaz. Bu arada neden sadece Vatan ve Media markt?

Bana yakın olduğu için eğer derseniz ki ordakiler bir işime yaramaz o zaman Aerocool One frosta geçsem ne kadarlık bir düşüş olur ekstra ekran kartına 2 fan daha taktırırsam nasıl bir derece etkisi olur.

Şuan ki sıcaklık değerlerini iyi. Yeni kasaya geçmeniz zorunlu değil. Ben sadece, siz Gaming X modeline geçmeyi düşündüğünüz için size yeni bir kasaya geçmenizi önerdim.

Airhawk Duo'ya geçtim kasa olarak sıcaklıklar 10 ar derece düştü ekran kartı 60 derecede çalışıyor. Bu arada 2 tane egzoz fan daha alsam kasanın üstüne bir etkisini görür müyüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı