Çözüldü MSI GTX 1660 Ti Gaming X nasıl temizleyebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Fark ettim ki eskiden The Witcher 3'de 65-69 derecelerde dolanırken şimdi 79 dereceye kadar çıkıyor.
Ben bu ekran kartını nasıl söküp temizleyebilirim ve garantisi bozulur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kasanın ön kapağını açıp içeriye boydan boya filtre koy toz girmemesi için ben denerdim. Arkada egzoz fan olması gerekiyor.
Hocam şimdi kasamın içinden baktım fazla toz almış kasalık bir durum değil gibi duruyor. Ama kasanın ön kapağını açıp 3 fanı da aktif kullanıp etki ettirebilirim. Ama fazla toz alır diye yapmadım denemeye değer mi sizce?
Olmaması geriyor bence kasada fan cıkarıp yer değişme yaptınız mı ?
Hocam şimdi kasamın içinden baktım fazla toz almış kasalık bir durum değil gibi duruyor. Ama kasanın ön kapağını açıp 3 fanı da aktif kullanıp etki ettirebilirim. Ama fazla toz alır diye yapmadım denemeye değer mi sizce?

Kasanın ön kapağını açıp içeriye boydan boya filtre koy toz girmemesi için ben denerdim. Arkada egzoz fan olması gerekiyor.

Çözüm
Masa da yer olmadığı için aşağı da kasa ve altına boyunu yükseltcek bir şey koydum onunla duruyor o yüzden ön tarafı full açmak istememiştim öyle filtre nereden bulabilirim?

kasa filtresi - Google'da Ara arayıp bulmak lazım malesef.
Birde uzay montaj dene işine hangisi gelirse kasa modeli nedir ön taraf cam panel mi ?
Bak bu on numara Pvc Fan Filtresi - n11.com
Uzay montaj yapamam koyacak yer yok. Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkürler. Şimdi kasanın önünü full açtım. Sıcaklık düşerse dediğim gibi filtre düşüncem düşmesse fan temizlemeye çalışcam başka bir şey gelmedi aklıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı