MSI GTX 1660S 73 derece normal mi?

Yer
Andromeda
Daha fazla  
MSI GTX 1660S Gaming X model ekran kartına sahibim, ekran kartım örnek olarak Call Of Duty Warzone oynarken 69-73 derece arasında dolaşıyor, bazen kısa süreli 76 oluyor yani genel olarak o civarlarda normal midir acaba?

Kasamda stok olarak 1 tane önde fan var, 1 Tane'de arkada egzoz fan var, bu sıcaklık biraz kafama takılmaya başladı ilerleyen günlerde bu fan setini almayı düşünüyorum, sizce ne kadar etki eder sıcaklığa?

Diğer sistem bileşenlerim;
Intel i5 10400 işlemci.
MSI Z490'a Pro anakart.
2x8 16 GB G.Skill 3000MHz RAM.
WD 1TB HDD.
256 GB Crucial SSD.
600W Cooler Master Elite V3 PSU.
Cooler Master K501L kasa.

MSI GTX 1660S Gaming X model ekran kartına sahibim, ekran kartım örnek olarak Call Of Duty Warzone oynarken 69-73 derece arasında dolaşıyor, bazen kısa süreli 76 oluyor yani genel olarak o civarlarda normal midir acaba?

Kasamda stok olarak 1 tane önde fan var, 1 Tane'de arkada egzoz fan var, bu sıcaklık biraz kafama takılmaya başladı ilerleyen günlerde bu fan setini almayı düşünüyorum, sizce ne kadar etki eder sıcaklığa?

Diğer sistem bileşenlerim;
Intel i5 10400 işlemci.
MSI Z490'a Pro anakart.
2x8 16 GB G.Skill 3000MHz RAM.
WD 1TB HDD.
256 GB Crucial SSD.
600W Cooler Master Elite V3 PSU.
Cooler Master K501L kasa.
Benim için ciddi derecede yüksek. Bende de Asus tuf 1660S var ve şuan 36 derece. Arkada ETS2 açık.
Benim için ciddi derecede yüksek. Bende de Asus tuf 1660S var ve şuan 36 derece. Arkada ETS2 açık.
46 derece hocam, yanlış olmuş.

Benim için ciddi derecede yüksek. Bende de ASUS TUF 1660S var ve şu an 36 derece. Arkada ETS 2 açık.

46 derece hocam, yanlış olmuş.

Dostum ETS 2 bu ekran kartı için çerez bir oyun, hiç test etmedim ama benimki de o aralarda olacaktır, mesela CS:GO'da falan benimki de 45-55 arası oluyor.

Hocam MSI 1660 Ti Gaming X model ekran kartına sahibim. OC yaptığım halde otomatik fan ayarları ile en fazla 70 dereceyi görüyor. Bana sıcaklıklar yüksek geldi.

Hocam MSI 1660 Ti Gaming X model ekran kartına sahibim. OC yaptığım halde otomatik fan ayarları ile en fazla 70 dereceyi görüyor. Bana sıcaklıklar yüksek geldi.
Merhaba, dediğim gibi sadece 1 tane önden üfleyen fan var kasada, sanıyorumki ondan dolayı, sizde kaç adet fan var kasada ? öne yazdığım 3 fanı takınca düzeleceğini ümit ediyorum..

Geri
Yukarı