1660S MSI Gaming X CoD Warzone 73 derece normal mi?

Warzone girdiğimde 73 derece oluyor kart. YouTube'da testlere baktığımda 65 derecede geziyor, kasam XPG invader 2 adet fan var. Bu sıcaklık normal mi?

Invader almak yerine Mag Forge falan alsaydınız keşke.
120W ve Gaming X bir kart için 73 derece fazla.
Kasanin yan kapağını açıp deneyin.

Aynı fiyata ROG Strix vardı ve almadım ☹️

Bir sıkıntı yok diye düşünüyorum. Herhalde kartın soğutması Gaming X gibi üst bir seriye göre zayıf.
Hocam sizin kartta problem var bence. O kart o kadar ısınmıyor normalde hele Gaming x gibi MSI'ın en üst düzey soğutması varken hiç ısınmaz. Olmadı bir konu açın siz.

Aynı fiyata ROG STRIX vardı ve almadım ☹️

Bir sıkıntı yok diye düşünüyorum. Herhalde kartın soğutması Gaming X gibi üst bir seriye göre zayıf.

Hocam aynı ekran kartına sahiptim. Otomatik fan ayarları ile en fazla 70 dereceyi görüyordu. Ayrıca ekran kartımda OC işlemi vardı. Kasa fanlarım ise sabit olarak %25 hızda dönüyordu. Şu an MSI 2070 Super Gaming X modeli satın aldım. En fazla 68 dereceyi gördüm. Kasa modeliniz nedir?

Hocam aynı ekran kartına sahiptim. Otomatik fan ayarları ile en fazla 70 dereceyi görüyordu. Ayrıca ekran kartımda OC işlemi vardı. Kasa fanlarım ise sabit olarak %25 hızda dönüyordu. Şu an MSI 2070 Super Gaming X modeli satın aldım. En fazla 68 dereceyi gördüm. Kasa modeliniz nedir?
Benim fanlar falan tam hızda dönüyor. Kasa da iyi sayılır (CM K500L) o da bence sorun çıkarmaz. Neyse bir konu açayım başkaları ne düşünüyor merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı