MSI GTX 750 Ti, FIFA 15'de Düşük Kullanımı

O sokette hatırladığım kadarıyla APU işlemciler ve Athlon'lar var hakim olduğum kadarıyla. Bir Athlon'dan kurtulup başka bir Athlon almanızı istemem hiçbir türlü. Biraz uzak kaldım son çıkan işlemcilere anlayacağınız. Anakart + İşlemci değişmeniz daha mantıklı olabilir bütçeniz doğrultusunda. Ya da bir arkadaş yardım edebilir daha iyi fikri varsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bu adam nasıl sabit bir fps alıyor kasmadan oynayabiliyor ?
Ya da bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben akıcı bile oynayamıyorum 30 fps gösteriyor ama oyun ağır ağır ilerliyor droplar ile bu işin içinde başka bir şey var gibi geliyor daha çok Güç kaynağı sıkıntı gibi geldi ama genede Athlon 840 darboğazıda olabilir.Genede quad 6600 darboğaz yapmıyor Athlon 840 yapıyor garip değil mi ?

Peki bu adam nasıl sabit bir fps alıyor kasmadan oynayabiliyor ?

İşlemciniz Athlon 840. Arkadaştaki işlemci 860k. Bir aralar Sosyal'de de popülerdi baya. Düşük bütçede Overclock sonucu baya başarılı oluyordu. Bu işlemci sizinkinden daha güçlü bir işlemci anlayacağınız. Belki Overclock bile yapmış olabilir.

peki q6600 olayını açıklarmısın
Şimdi ben 860 alınca sorun bitecek mi ?
Alo
hocam 860k alınca sorunum çözülecekmi bi yardımcı olur musunuz ?
Konudan devam edin diyorsunuz ama bakın kimse iplemiyor ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı