GTX 750 Ti düşük GPU kullanımı

Gorkemtke

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcim: i3 4170.
Anakart: Esonic H81 jel.
RAM: 2×4 8 GB 1600 MHz DDR3.
GPU: GTX 750 Ti ASUS STRIX çift fanlı olan model 2 GB 128Bit.
Power'de 400 Watt bir Power.
PUBG Mobile oynarken kasılmalar ve takılmaları fazlasıyla yaşıyorum. Tüm düşük ayarlar ve yüksek ayarlara almama rağmen düzeltemedim. MSI Afterburner programı ile kontrol ettiğimde işlemcimin %70 %60 semalarında seyrederken ekran kartı en yüksek ayarlarda HD'ye aldığımda %20'lere zor çıkıyor. Sıcaklıkları gayet normal i. Şletim sistemim Win 10 produr aylardır çözemedim.

Bu sisteminizle alakalı değil, bendeki sistem sizinkinin iki katı yine aynı şekilde sorunlar yaşıyorum. Emülatör'ler ile kaynaklı. Tabi çok yüksek bir sistem olsa olmaz da, normal oyunlara göre gereksiz bir kasma ve donma var.

Sorun donması kasması değil sorunum Afterburner ile kontrol ettiğimde GPU kullanımının %20'lerde olması.
Bu aynı sisteme işlemci olarak i5 4590 taktığımda da sonuç bunun gibi mi olur bilgi verebilir misinz?

Konu hala güncel.
i5 4590 işlemci taktık yine PUBG Mobile GameLoop üzerinden oynadığım halde ekran kartının %20'sini kullanıyor.

İşlemcim: i5 4590.
Anakart: Esonic H81 jel.
RAM: 2×4 8 GB 1600 MHz DDR3.
GPU: ASUS STRIX GTX 750 Ti çift fanlı olan model 2 GB 128Bit.
Power'de 400 Watt bir Power.

PUBG Mobile oynarken kasılmalar ve takılmaları fazlasıyla yaşıyorum. Tüm düşük ayarlar ve yüksek ayarlara almama rağmen düzeltemedim tüm ayarları denedim fakat ekran kartı kullanımı %20'lerden yukarı çıkmıyor. MSI Afterburner programı ile kontrol ettiğimde işlemcimin %70 %60 semalarında seyrederken ekran kartı en yüksek ayarlarda HD'ye aldığımda %20'lere zor çıkıyor. Sıcaklıkları gayet normal işletim sistemim Win 10 produr aylardır çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile emulatorleri çöp biraz diğer oyunlarda da böyleyse sorun var demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı