Rehber MSI GTX 750 Ti modlu vBIOS yükleme

Attığınızı flashlayınca ve MSI Afterburner' dan ayarlayınca 55W kadar çıkabiliyor. Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Acaba 750 Ti ve/ya Maxwell BIOS modlama için bir kaynak gösterebilir misiniz? Daha çok öğrenmek isterim.
Üzgünüm bununla ilgili kaynak bulamadım, ben kendim deneme yanılma yöntemiyle öğrendim.
Attığınızı flashlayınca ve MSI Afterburner' dan ayarlayınca 55W kadar çıkabiliyor. Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Acaba 750 Ti ve/ya Maxwell BIOS modlama için bir kaynak gösterebilir misiniz? Daha çok öğrenmek isterim.
Daha iyisi olabilir gibi sanki. Kartı hangi değerlerde kullanıyorsun?

Son düzenleme:
Stres testinde maksimum 58.6 Watt görmüş. Fakat hala güç limitine takılıyor çok ilginç. 750 Ti gidip de 100 Watt mı çekecek acaba ucu açık olsa 😁

Dosya Ekleri

• Ekran alıntısı.PNG
    Ekran alıntısı.PNG
    634,9 KB · Görüntüleme: 28
Stres testinde maksimum 58.6 Watt görmüş. Fakat hala güç limitine takılıyor çok ilginç. 750 Ti gidip de 100 Watt mı çekecek acaba ucu açık olsa 😁
En fazla ne kadar voltaj verebiliyorsun? Yani en sona getirdiğinde voltaj ne kadar artıyor. Daha iyisini yapabilirim, belki 1400 MHz görürüz ama tam kapsamlı testlerden geçireceğiz. Ayrıca stok ayarlarda en fazla ne kadar voltaj aldığını da öğrenmem gerek. 1.181 mV'mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı