MSI GTX 960 gaming 2g Sistem Açılmama Sorunu

Kaznatcheev

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önemli bir durum var. Sistemim asus p8h77 m le, 8gb ram(2x4) hd 6790 msi ekran kartı, 500gb harddisk, nagas lwp 550 t peak load 500watt 80plus bronze güç kaynağı ve işlemci de i5 3570.
Asıl konu şu, ben ekran kartı aldım. Yeni modeli başlıkta belirttiğim gibi. Sisteme doğrudan taktım güç kablosunu bağladım herhangi bir problem yok bağlantıda. Fakat power düğmesine bastığımda herhangi bir hareket yok. Bilgisayar hiç açılmıyor. Kendi ekran kartım olan hd 6790 ile senelerdir sıkıntısız devam ederken bugün aldığım kartı taktığımda bilgisayar açılmadı. Vatan'a götürdüm belki kartta sorun vardır diye kendi gtx 960 aynı modeli taktılar yine açılmadı. Tık yok PC'de. Farklı anakart denedik yine olmadı. Güç kaynağı denedik yine açılmadı sonuç aynı. Lütfen bana yardımcı olun. Kart elimde kaldı, öyle bakışıyoruz sadece :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı