Çözüldü Msi gtx 960 görüntü gelmiyor Vbios nasıl güncellerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cybex

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, biraz önce monte edip netten driver indirdim. (eski amd driver silindi tamamen) kurmaya gecti ve bir anda ekran kapandı. PC çalışmaya devam ediyor. Tekrar başlattım. Yazılar geliyor, Windows logosu görünüyor sonra da ekran kapanıyor. Güç kaynağı yetmiyor mu acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

amd phenom II x6 3.2
440 watt psu
1 hdd ve 1 ssd
6 gb ram
990xa ud3 anakart

Daha önceki ekran kartı 6870

Son düzenleme:
Kasanızı açıp, PSU'nun üzerindeki yazıları buraya atabilir misiniz? (Fotoğraf çekin ya da direk buraya yazın)

Kasanızı açıp, PSU'nun üzerindeki yazıları buraya atabilir misiniz? (Fotoğraf çekin ya da direk buraya yazın)
1427213042775.jpg

Güçten kaynaklı değil. Sürücü kaldırdıktan sonra bu durum oluştu ise eski ekran kartı ve yenisinin sürücüleri tam kaldırılmadığı için sorun çıkıyor. Temiz format atıp güncel NVİDİA sürücünü kur. Ancak format at dedi isem Win 8.1.3 sistem kur, gidip gtx960 alıp Win 7 kurma.

Güç bağlantılarını kontrol etmeni öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güçten kaynaklı değil. Sürücü kaldırdıktan sonra bu durum oluştu ise eski ekran kartı ve yenisinin sürücüleri tam kaldırılmadığı için sorun çıkıyor. Temiz format atıp güncel NVİDİA sürücünü kur. Ancak format at dedi isem Win 8.1.3 sistem kur, gidip gtx960 alıp Win 7 kurma.

Daha önce toplam 10dan fazla format attım böyle bir durumla karşılaşmadım. Loading operation system'da kalıyor ilerlemiyor. 2 farklı usbye 8.1 with update isosunu yazdırdım. (Usbler biçimlendirildi.) Biostan boot önceliklerini değiştirdim olmadı.

İsmini yanlış hatırlamıyorsam boot setup f12 ile girdiğimde hangisiyle boot etmek istiyorsam direk onu seçip onaylıyorum. Tekrar başlatıyor pc kendini ama sonuç aynı. Bugün bir arkadaşımdan dvdye yazılı w8 alıp onu deneyeceğim. İşin komik kısmı usbleri görüyor ama boot başlamıyor. Her ne yaptıysam iyice berbat etmişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'tan legacy boot'u ve secure boot ayarlarını kapatmanızı öneririm. Secure Boot bazen bi sorun çıkarsa yükleme yapmıyor ve Legacy boot ise eski windows sürümleri içindir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı