Msi GTX 980 Ti 6G vs Asus GTX 980 Ti

Hangisi?

• ASUS GTX 980 Ti

Oy: 6 28,6%
  • MSI GTX 980 Ti 6G

Oy: 15 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Aklım çok karıştı :).

Karışacak birşey yok asus a ek 200 tl verilmez. Msi da Galax da 980 ti konusunda çok iyiler fakat Galax H.O.F modelleri gerçekten çok iyiler. Ben yeni mimariler çıkacakken hbm gibi teknolojisi de olmayan karta o kadar vereceğime her ne kadar 1080 p de ufak geride de olsa gidip 2400-2500 e fury alıp artan 400-500 tl ye 8-9 kilo kahve alıp keyfime bakardım ama millet 980 ti isteyince de önerimizi sunarım galax al daha iyidir. Bu arada bu yorumdan gtx 980 ti kötü kart manası çıkartmayın piyasada bulunan en iyi kart fakat 2016 da yeni mimari gelirken 3 milyara kart ben almam

Karışacak birşey yok asus a ek 200 tl verilmez. Msi da Galax da 980 ti konusunda çok iyiler fakat Galax H.O.F modelleri gerçekten çok iyiler. Ben yeni mimariler çıkacakken hbm gibi teknolojisi de olmayan karta o kadar vereceğime her ne kadar 1080 p de ufak geride de olsa gidip 2400-2500 e fury alıp artan 400-500 tl ye 8-9 kilo kahve alıp keyfime bakardım ama millet 980 ti isteyince de önerimizi sunarım galax al daha iyidir. Bu arada bu yorumdan gtx 980 ti kötü kart manası çıkartmayın piyasada bulunan en iyi kart fakat 2016 da yeni mimari gelirken 3 milyara kart ben almam
Galax'la ilgili çok benchmark yok :).

Öyle pek fazla fark olacağını sanmıyorum :).

Teknik olarak bir farkları yok. Ben MSI öneririm. Yazılımsal olarak iyiler, soğutması ise fanlarının boyutu daha büyük olduğundan daha az ses yapıp daha az devirle yüksek performans sağlıyor. MSI GTX980ti Golden Edition da zaten müthiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı