Msi GTX 980 Ti 6G vs Asus GTX 980 Ti

Hangisi?

• ASUS GTX 980 Ti

Oy: 6 28,6%
  • MSI GTX 980 Ti 6G

Oy: 15 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    21
MSİ 980 Ti SEA HAWK veya EVGA 980 Ti HYBRID. Bu iki kart şuanda en iyi modeller diyebilirim. Tabi bu ikisi su soğutma ve EVGA olanı Türkiye'de var mı bilmiyorum. Ama Amazon'dan alınabilir.
Hava soğutma olarak ASUS GTX 980 Ti, Galax H.O.F 980 Ti, MSİ 980 Ti Lightning alınabilir. 2 fanlı 980 Ti modellerine bakmanızı pek tavsiye etmiyorum. Zira soğutması zor bir kart.

MSİ 980 Ti SEA HAWK veya EVGA 980 Ti HYBRID. Bu iki kart şuanda en iyi modeller diyebilirim. Tabi bu ikisi su soğutma ve EVGA olanı Türkiye'de var mı bilmiyorum. Ama Amazon'dan alınabilir.
Hava soğutma olarak ASUS GTX 980 Ti, Galax H.O.F 980 Ti, MSİ 980 Ti Lightning alınabilir. 2 fanlı 980 Ti modellerine bakmanızı pek tavsiye etmiyorum. Zira soğutması zor bir kart.
Zaten bütçemi arttırırsam sea hawk alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zotacın performansı baya iyi diğer hava soğutmalı kartlardan da daha serin çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı