MSI GTX 980Ti alınır mı?

Aynen dolar daha düşmez o yüzden bencede beklenmemeli.

@wellnortkan Dostum zevkler insana özgüdür ama HOF'un tasarımı gerçekten hoş. Benim için performans önemli fakat bu kartın tasarımıda çok hoşuma gidiyor. Kart ilk bakışta çok kaba gibi geliyor fakat çok zarif ve sağlam bir yapısı var. Hele kartı taktığınız zaman aydınlanan Hall of Fame yazısı çok şekil. Bu arada kart ters takılıyor derken? Normal bir şekilde fanlar aşşağı bakacak şekilde takılıyor. İnşallah 2016'2016'da bende bir HOF alacağım.

Tabi zevkler tartışılmaz. Fakat ben şimdiden para biriktirmeye başladım. Bütçemin yettiği Pascal kartın HOF modelini alacağımalacağım.

GTX 970 HOF Işıklandırma.jpg

Son düzenleme:
@Nuc_LeaR Evet öyle ama işte şu ekran kartları yan olarak takılsa o tasarımları görünse her şekilde, hof un beyaz tasarımı üstüne beyaz ledli parlasaydı kasanda şimdi fena mı olurdu. ;) Darısı benim gibi olmayanlara inşallah

Yok hocam bu resim benim değil internetten buldum. Yinede teşekkür ederim :)

Aslında GTX 970 HOF alacaktım bu yaz fakat bekleyip şimdiden para biriktirmeye başladım. Bütçemin yettiği Pascal kartın HOF modelini alacağım.

@Nuc_LeaR Yan derken yani kasaya baktığında içi görünüyorsa fanlar sana bakacak yani o şekilde demek istedim. Evet senin de yokmuş değiştirdim yorumu ama geç oldu ben o kadar para veremem Msı yeterli bence yurt dışından toplama imkanım da olmayınca msi980ti + msı z170a gP güzel bence. ayrıca 2 fanlı daha iyi sanki

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı