MSI GTX1060 AERO ITX 6GB vs MSI GTX1060 GAMING 6GB

Göktuğ Sina

Hectopat
Daha fazla  
  • MSI GTX1060 AERO ITX 6GB
  • MSI GTX1060 GAMING 6GB
Selamlar bu iki ekran kartı arasında çok fazla FPS farkı var mı? GTX1060 AERO bu sistemde çok FPS fark eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fark edeceğini sanmıyorum. MSI GAMING X6GB' kullanıyorum. Alırken araştırmıştım, diğerlerinden çok bir farkı yok.Sadece overclock değeri biraz yüksek. MSI Gaming App'den maksimum hıza çıkartabiliyorsun değerleri. O da stok halinden en fazla 3-5 FPS Yukarı atıyor. O da her oyunda değil.

ITX model daha fazla ısınır, daha sesli çalışır ve OC yapma potansiyelleri zayıftır.Almışken standart modele yönelmek daha mantıklıdır her halükarda.Ama sizi yarı yolda bırakmaz tabiki.

Arkadaşlar cihazı kullanmadan önyargınız ile yorum yapıyorsunuz. Ben hem ıxt modelini hemde gaming x modelini kullandım, ikiside aynı performansı sunuyor ve ısınma ses sorunu felan da yok.
Gönül rahatlığıyla AERO modelini alabilirsin, soğutması ve performansı gayet başarılı bi kart.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı