MSI GX70/3BE AMD Ekran Kartı ve FPS Sorunu

@Murat5038 size link verdikten sonra ban üstüne ban aldım ve ancak şimdi yazabiliyorum. Artık herhangi bir hata almıyorum ve cs:go ultra ayarlarda 90 fps altına inmiyor. Bu konuda size çok teşekkür ediyorum. Fakat tek sorunum şu kaldı. 2GB'lık ekran kartımın en son sürümü çıkmış Overwatch güncellemesiyle. Onu kurmaya çalışınca sürüm HD8650G ile uyumlu değil diye hata veriyor. Ben nasıl ekran kartımın son sürümünü hata almadan yüklerim? Oyunu aldım fakat düşük ayarlarda oynatıyor. Bu konuda da bana yardımcı olabilir misiniz? Oyuna girince HD8650G'yi görüyor HD8970M'i görmesi gerektiği halde. Bütün ayarları yüksek performansa getirdim ama sonuç hala aynı. Bence son güncellemeyi yükleyince ekran kartını görücek ama yükleyemediğim için sorun çıkartıyor.

Overwatch güncellemesiyle. Onu kurmaya çalışınca sürüm HD8650G ile uyumlu değil diye hata veriyor. Ben nasıl ekran kartımın son sürümünü hata almadan yüklerim?
Yükleyemezsin çünkü senin ekran kartın APU olduğundan verdiğim son sürüm zaten. Apu serisine göre sürücü güncelleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı