Çözüldü MSI GX70 3CC düşük performans sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

miracyavuzaslan

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bendede GX70 3CC var. Aynı sorunu yaşıyordum. Buradakileri uyguladım FPS biraz yükseldi fakat bu sefer aniden donuyor oyunlarda 120 FPS ile oynarken bir anda 10 FPS'ye düsüyor. Bunun nedeni nedir acaba?

Merhabalar kolay gelsin herkese. 1 hafta önce yurtdışından Msı GX70 3CC destyoner getirttim güzel temizledim formatladım W10 kurdum. Fakat henüz problemleri çözmüş değilim yinede istediğim perfonmansı alamıyorum PC'den. Dota2 oynarken hafif kasmalar oluyor FPS düşüyor görev yöneticisinden baktığımda işlemci %100 kullanılıyor. Arka planda program açık değil. Bunun sebebi nedir? İşlemci hızını arttırma şansımız yok mu 2.5 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI sitesinde bendeki laptopun en son w8.1 driverleri mevcut. W10 yüklü su an format mı atayım? Yoksa başka bir yerden bulabilir miyim? BIOS driverlerini falan.

Yok BIOS'ta vBIOS'a güncel. Oyunlarda gözüme çarpan şey CPU'nun %100 kullanılıyor olması. Yetmiyor mu? Eğer öyleyse çok saçma. Bunu düşünememişler mi laptopu yapanlar? Bu PC'de dota2'yi güzel oynarım diye düşünüyordum oysa ki.

@Murat5038 kardeşim yardımcı olur musun? Çözemiyorum sorunu. W8.1 yükledim BIOS vBIOS güncelledim hepsini. Çözemiyorum sorunu.

Keşke 8.1 yapmasaydın, Win 10'a tekrar formatlattıracağım ancak ilk olarak format at hiçbir şey yüklemeden imzamdan Aida64 sonucunu paylaşın, başkasının dediklerine bakmadan sürücüler ve BIOS'ları ayarlayıp en stabil hale getirelim.

MSI sitesinde windows 10 driverleri yok. BIOS ve vBIOS update dahil. Muhtemelen sende 8.1'e dön diyeceksin diye şimdiden yapayım dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı