MSI GX70 mavi ekran hatası

Enes Gürleyik

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Turizm)
2 3 gündür mavi ekran hatası alıyorum Windows 10 da denesem Windows 8.1 de denesem sürekli hata aldım. Sanırım bu hata ekran kartı driverlarından kaynaklanıyor fakat ilk yüklediğim yöntemle tekrar yüklemeyi denesem de hatalar almaya başladım. Minidump dosyalarını paylaşıyorum umarım yardım edecek birileri vardır. Şimdiden teşekkürler.

Minidumprfs.rar

Arkadaşlar linki yeniledim hergün deniyorum birşeyler ama olmuyor biriniz bakabilir mi dosyalara cidden ben anlayamıyorum. minidump.rar — RGhost — файлообменник

Öncelikle temiz Windows 10 kurulumu yapmanızı öneririm. Sorunun çözümü Windows 10 olabilir... :)

Öncelikle temiz Windows 10 kurulumu yapmanızı öneririm. Sorunun çözümü Windows 10 olabilir... :)
Denedim fakat o da çözüm değil hatta daha sıkıntılı oluyor. Benim tuhaf karşıladığım konu şuki aynı bilgisayara sahip kişiler sorunsuz son sürüm yazılım kullanabilirken ben eski yazılım dahi yükleyemiyorum. Sorunun donanımsal olup olmadığını bilmiyorum. Ürünün garantisi bitmiş durumda fakat genede servise gönderme niyetim var. Bilgisayar MSI Gx-70

Peki mavi ekranı ne zamandan beri? Yani hangi donanım sürücüsünü yükledikten sonra almaya başladın?

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp en güncel sürümü tekrar kurar mısın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı