MSI H110M Pro VD RAM frekansı yükseltme

Tarcansari

Kilopat
Daha fazla  
MSI H110M Pro VD anakart var. RAM olarak GSkill Aegis 2133 MHz 8 GB RAM var. MSI programında gördüğüm kadarıyla RAM'ler 1064 MHz'de çalışıyor. Ben bunu 2133 MHz çıkarmak istiyorum. BIOS menüsünden çıkartsam sorun olur mu?
Windows 7'de desteklenmeyen donanım hatası alıyorum. G4560 işlemcim var. CS:GO gibi işlemci isteyen oyunlarda FPS düşüşü yaşatır mı bu sorun?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CPU-Z'de gördüğünüz değerin 2 katını ele alacaksınız. Yani şu an 2133 MHz'de çalışıyor bellek.
Windows 7 yerine Windows 10 kullanın.
CPU-Z'de gördüğünüz değerin 2 katını ele alacaksınız. Yani şu an 2133 MHz'de çalışıyor bellek.

Çözüm
Windows 10 yüklüydü 1803 seriyi yüzünden tekrar windows 7 ye geçtim ardından desteklenmeyen donanım hatası almaya başladım bu hata işlemci kullanımında sorun çıkartır mı? yani bu şekilde kullansam ne olur?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı