MSI H55M-E33 Sisteme ML2 Kurulumu

Doruk Deniz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün Technopat ML2 kurulum rehberin izleyerek bilgisayarıma ML2 kurmayı denedim. Fakat kurulumdan sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda iAtkos ekranı geliyor aşağıda yuvarlak yüklenme simgesi dururken bir dakika kadar sonra iAtkos yazısının üstünde gidilmez tarzı bir işaret çıkıyor. Anakartım eski Bios destekli bu nedenle Bios ayarlarını videodan bakarak tam yapamamış olabileceğimi düşünüyorum ilgili arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim Şuan telefondan yazdığım için fotoğraf ekleyemiyorum gerekirse yarın fotoğrafı yükleyebilirim. Sistem özelliklerim;

-Anakart: MSI H55M-E33
-İşlemci: Intel Core i3 530 2.93Ghz
-Ekran Kartı: ATI Radeon HD4650 (1GB-128bit)
-Ram: 8GB DDR3
-HDD: 320 GB WD Blue

Son düzenleyen: Moderatör:
-v den kasıt boot verbose modunda çalıştırmak mı acaba? Yoksa - v komutunu nerede girmeliyim?

- - - Güncellendi - - -

Merhaba boot ekranında konsolu açarak -v komutunu girerek boot ettim. Çıkan ekranda sorun olabileceğini düşündüğüm yazıların fotoğraflarını çektim...

1SCL9z0.jpg

Bu resimde takılıp kalan ekranın resmi...

ez0Fxja.jpg

- - - Güncellendi - - -

Acaba müsaitseniz acilen yardım edebilir misiniz lütfen. Çünkü bilgisayarım şu anda kullanılamaz halde ve bilgisayarıma acilen erişim sağlamamı gerektiren bir durum oldu... Teşekkürler :)

Hemen deniyorum teşekkürler, bios ayarları konusunda pek emin değilim çünkü sizin rehber videonuzda yaptığınız ayarlar benim eski bios'umda çok farklı o nedenle isterseniz bios resmini çekip yükleyebilirim.

- - - Güncellendi - - -

Verdiğiniz komutlar ile denedim fakat kurulum tamamlanıp bilgisayar kendini yeniden başlattığı sırada yine aynı yerde takıldı. Bios ayarlarım ile ilgili bir sorun olabilir aşağıda bios'umdan bir resim bulunmakta...

qvun.jpg

- - - Güncellendi - - -

Recep bey size skype veya normal telefon numarasından arayıp ulaşmam mümkün mü acaba? Eğer mümkünse iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile atar misiniz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı