MSI HD R7870 Hawk nasıldır, alternatifleri nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de. İnan sana 5-6 FPS'den fazla bir şey katmaz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia kartların çoğu f/p açısından kötü ve aşırı güç tüketiyorlar. HD 7870 en güzeli :)

GTX 680 Lightning'in Türkiye'ye geliş tarihini bilen yok mu? Ya da online olrak alabileceğim bir yer de olabilir?

Bildiğim kadarıyla piyasaya çıkalı çok olmadı. 1-2 ay sonra anca gelir herhalde :)

Önceden de dediğim gibi Asus DCII modelini de tercih edebilirsin. Pek fark olmaz.

Bu HD7870 Hawk için mi geçerli yoksa GTX680 Lightning için mi? :D

Dediğim sonuçlar GTX680 Lightning için geçerli, MSI bu ekran kartında referans tasarım yerine çok ciddi baştan aşağı emek harcamış, cidden takdir ettim.

Dediğim sonuçlar GTX680 Lightning için geçerli, MSI bu ekran kartında referans tasarım yerine çok ciddi baştan aşağı emek harcamış, cidden takdir ettim.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Türkiye'ye gelir gelmez almayı düşünüyorum. İnşallah çok beklemem.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Türkiye'ye gelir gelmez almayı düşünüyorum. İnşallah çok beklemem.

Mortal selam, ben MSI Türkiye'den Gökhan, şu an için geliş tarihi ile ilgili net bir bilgi yok ama benim tahminim Temmuz ayı içerisinde ürün burada olur. Bu arada kısa bir açıklama, MSI Lightning, Hawk ve Power Edition modellerinin tümünde triple overvoltage var. Yani GPU, Mem ve PLL voltajlarını Afterburner ile ayarlayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı