MSI IMMERSE GH60 & MSI DS502

MSI Immerse GH60 Gaming Mikrofonlu Kulaklık | ITOPYA
MSI DS502 Mikrofonlu Gaming Kulaklık | ITOPYA
Kendime ses kasabileceğim, kulaklarımı ağrıtmayacak bir kulaklık arıyorum. Bir sürü öneri geldi ama bu ikisi arasında kaldım. Logitecg G231'i de öneren oldu ama kullanan var mı öneride bulunacak ?
MSİ İmmerse GH60 daha güzel yeni görüyorum benim kaydettiklerim arasındaydı fiyatı da çok iyi bende almayı düşünüyorum
GH60'ı almak istiyorsanız hiç kaçırmayın ben konu açmıştım fakat cevap veren olmadığı için kendim ufak çaplı bir karşılaştırma yapıp karar verdim ve GH60'ı aldım.
Ayrıca fiyatı acayip iyi şuanda %45 + %27 indirimde Hepsiburadadan almıştım ben
MSI Immerse GH60 Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

GH60'ı almak istiyorsanız hiç kaçırmayın ben konu açmıştım fakat cevap veren olmadığı için kendim ufak çaplı bir karşılaştırma yapıp karar verdim ve GH60'ı aldım.
Ayrıca fiyatı acayip iyi şuanda %45 + %27 indirimde Hepsiburadadan almıştım ben
MSI Immerse GH60 Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

Evet almayı düşünüyorum. Siz bu indirimden mi aldınız önceden mi? Kafamda bir soru var Gh60 tam gerçek değerleri benim ana kartımda sorunsuz çalışır mı acaba? (Msi B250M Gaming Pro)

Evet almayı düşünüyorum. Siz bu indirimden mi aldınız önceden mi? Kafamda bir soru var Gh60 tam gerçek değerleri benim ana kartımda sorunsuz çalışır mı acaba? (Msi B250M Gaming Pro)
Evet ben yukarıda bırakmış olduğum linkten aldım.
Anakartınız'da çalışmaması için bir sebep göremiyorum. Anakartınız'ın ses yongası gayet iyi ve yanlış bilmiyor isem oyun'larda güzel bir netlik sağlaması için japon kondansitörler kullanıyor.

Evet ben yukarıda bırakmış olduğum linkten aldım.
Anakartınız'da çalışmaması için bir sebep göremiyorum. Anakartınız'ın ses yongası gayet iyi ve yanlış bilmiyor isem oyun'larda güzel bir netlik sağlaması için japon kondansitörler kullanıyor.

Teşekkür ederim bazı yorumlar görünce bir an olur mu olmaz mı düşüncesi yaşadım. Ses kasmak için özellikle Pubg'da iyi olacağını düşünüyorum. Sizce? , Hepsiburada'da varmış indirim bitmeden siparişi vereyim en iyisi

Teşekkür ederim bazı yorumlar görünce bir an olur mu olmaz mı düşüncesi yaşadım. Ses kasmak için özellikle Pubg'da iyi olacağını düşünüyorum. Sizce? , Hepsiburada'da varmış indirim bitmeden siparişi vereyim en iyisi
Cloud stinger mi GH60 mı? RGB önemi yok önemli olan iyi performans versin. GH60'ın mikrofonu nasıl?
https://www.amazon.com.tr/MSI-HEADSET-Immerse-Mikrofonlu-Kulaklık/dp/B0792ZS252 kulaklık burada daha ucuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı