MSI Katana GF66 11UG-872X 32 bin TL'ye ikinci el alınır mı?

Fatih P

Femtopat
Daha fazla  
MSI Katana GF66 11UG-872X modelini bir arkadaşım akrabasına İngiltere'den getirtiyor şubat ayında. Kendisi yazılım işi yapıyor render falan yaptığını ancak MacBook alacağından satacağını söyledi. Ben de oyun için kullanacağım. Ben almak istedim bu bilgisayarı fiyat olarak en son bana 32.000₺ olacağını söyledi. Sizce bu fiyata bu bilsayarın özellikleri nasıl? İnceleyip bana destek olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
dostum selamlar. anlaşabilirsen 29-30k fiyatlara msi marka bu özeliiklerde bir laptop bulmak biraz zor olabilir. yakın özelliklere sahip monster notebook performansı hakkında bilgim var. 3070 ekran kartı olması en azından 2 sene götürecektir. yetersiz geldiği yerde ram ve ssd takviyesi yapılırsa tadından yenmez.

Hiçbir fiyat avantajı yok. Bu kasa zaten üst düzey bir kasa değil sırf marka MSI diye bu fiyata bu özellikler alınmaz. Çok yakın fiyatlara 4060'lı laptoplar var tabi işlemci de güncel olacak, üstelik sıfır 2 yıl garantili. O laptoptaki 3070 zaten gücü kısılmış üste bir de DLSS 3.5'tan da yoksun yani 4060 her anlamda daha iyi.

Msi diye ikinci el güncel olmayan bir bilgisayar tercih etmenizi önermem ki msi'ın giriş seviyesi kasası. Bu bütçeye yakın daha güncel güzel laptoplar bulabilirsiniz arkadaşın attığı Victus modeli güzel görünüyor. Siyah ekranda ışık sızması yaşayanlar olmuş aldığınızda iyice test edip sorun varsa iade yoksa güle güle kullanabilirsiniz.

Bütçeyi bir tık daha arttırıp daha güzel modellerde bakabilirsiniz efsane cuma indirimleri ile güzel modellere denk gelebilirsiniz.

Hatta bütçeyi bir tık arttırdığınızda msi i7 12 rtx 4060 bulabiliyorsunuz :) (45W düşük güce sahip alınmaz)

Son düzenleme:
Msi diye ikinci el güncel olmayan bir bilgisayar tercih etmenizi önermem ki msi'ın giriş seviyesi kasası. Bu bütçeye yakın daha güncel güzel laptoplar bulabilirsiniz arkadaşın attığı Victus modeli güzel görünüyor. Siyah ekranda ışık sızması yaşayanlar olmuş aldığınızda iyice test edip sorun varsa iade yoksa güle güle kullanabilirsiniz.

Bütçeyi bir tık daha arttırıp daha güzel modellerde bakabilirsiniz efsane cuma indirimleri ile güzel modellere denk gelebilirsiniz.

Hatta bütçeyi bir tık arttırdığınızda msi i7 12 rtx 4060 bulabiliyorsunuz :)

Aman hocam, attığınız model 45 w :)

4060 bildiğim kadarıyla maks 140 w alıyor laptopta diye biliyorum. 140 w genelde üst seviye modellerde oluyor 105 bile olsa bile bütçede kafi. Evet attığınız model fena değil gibi sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı