MSI Katana GF66 alınır mı?

Buna bakabilirsin o zaman.

Bu gayet mantıklı geldi. Teşekkürler. Başka tavsiyeniz varsa da bakmak isterim. 27k'ya kadar çıkabilirim ama daha uygun olması işime gelir.

Birde bu daha mı mantıklı olur acaba?

Son düzenleme:
Bu gayet mantıklı geldi. Teşekkürler. Başka tavsiyeniz varsa da bakmak isterim. 27K'ya kadar çıkabilirim ama daha uygun olması işime gelir.

Bir de bu daha mı mantıklı olur acaba?

Pil ömrü lazımsa bu da bakilabilir onun dışında başka mantıklı model yok bu bütçede.

5800H kasası 2021 kasa ve Max Q muxsuz, 12700H modeli 2022 kasa daha iyi soğutma ve kaliteye sahip, Max-P ve MUX'lu.

Pil ömrü lazımsa bu da bakilabilir onun dışında başka mantıklı model yok bu bütçede.

5800H kasası 2021 kasa ve Max Q muxsuz, 12700H modeli 2022 kasa daha iyi soğutma ve kaliteye sahip, Max-P ve MUX'lu.
Tamamdır, teşekkürler tekrardan.

Buna bakabilirsin o zaman.

Bunu alıyorum çok mantıklı geldi fiyat olarak. Ram ekleme işi nasıl oluyor acaba garanti açısından biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Tamamdır, teşekkürler tekrardan.

Bunu alıyorum çok mantıklı geldi fiyat olarak. RAM ekleme işi nasıl oluyor acaba garanti açısından biliyor musunuz?

Servisin dediğine göre garanti dışı kalıyor.

Merhaba ben bu özelliklerde çok araştırdım bunun gibi ama MSI'ı aldım kargoda, geldiği zaman kısa süreli kullanım performansını paylaşabilirim istersen. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı