MSI Katana GF66 alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz. Sırf MSI diye satan bir model. Kasası ve soğutması berbat. Bütçeniz nedir?
Bütçem maksimum 20. Aslında daha taşıması kolay, hafif, ve sade tasarımlı bir laptop istiyordum oyunlarla pek işim yok bu bilgisayardaki indirim oranı ve ikinci el fiyatlarıyla arasındaki fark ilgimi çekti.

Hocam bu bilgisayar bana büyük. Msı katana modeli indirimi ve ikinci el fiyatları arasındaki fark ilgimi çektiği için belki alıp bi süre kullanıp satarım diye düşünmüştüm. Daha küçük taşınabilir bir model öneriniz var mıdır?

Bütçem maksimum 20. aslında daha taşıması kolay, hafif, ve sade tasarımlı bir laptop istiyordum oyunlarla pek işim yok bu bilgisayardaki indirim oranı ve ikinci el fiyatlarıyla arasındaki fark ilgimi çekti.

Hocam bu bilgisayar bana büyük. MSI katana modeli indirimi ve ikinci el fiyatları arasındaki fark ilgimi çektiği için belki alıp bir süre kullanıp satarım diye düşünmüştüm. Daha küçük taşınabilir bir model öneriniz var mıdır?

Hocam oyun oynamıyorsanız, şık ve taşınabilir bir şey istiyorsanız Macbook Air bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı